Šo sestdien notiks „Dabas Koncertzāles” pasākums Mazsalacā

Jānis Penka, 28.05.2007., 10:47

Sestdien, naktī no 2. uz 3. jūniju no plkst. 1:00 līdz rītausmai „Līčos” pie Mazsalacas, Salacas krastā notiks vides mūzikas koncerts „Dabas koncertzāle: Phylloscopus collybita”.

Vides jeb ambient orģinālmūzikas autori un izpildītāji – Ingus Ulmanis, Gints Sola, Kaspars Tobis, Aigars Voitišķis, Anrijs Grīnbergs, Valdis un Rūta Muktupāveli. Dabas dīdžeja lomā iejutīsies Eduards Švāns. Īpašie viesi – leģendārā grupa „Dzeltenie pastnieki”

Koncerta mērķis ir cilvēka un dabas tikšanās – cilvēka doma, mūzika, vārds, attēls saskaņā ar dabas balsīm un klusumu. Koncerta idejas autors Ingus Ulmanis: „Mēs, mākslinieki un zinātnieki, atradām kopīgo – vēlmi saklausīt, saskatīt un sajust Dabu, rast jaunu izpausmes veidu zinātnei un mākslai. Dabas koncertzāles koncerti ir mūsu sadarbības rezultāts.”

Koncerts turpinās pērn 4. augustā Mazsalacā, Valtenberģu muižas parkā izskanējušo stāstu par lapkoku praulgrauzi. Šogad koncerta organizatori aicina iepazīt čunčiņu – putnu, kura dziesma skan visur.

Ar vizuālā stāsta palīdzību Vides filmu studija, fotogrāfi Otars Opermanis un Andris Soms kopā ar dabas vīdžeju Pēteri Ķimeli palīdzēs ieraudzīt noslēpto un citādo.

Filozofa un putnu dzīves hronista lomā iejutīsies dzejnieks Pēters Brūveris.

Stāsti par putniem un dabu, Vides filmu studijas dabas filmu izlase un citi īpaši pasākumi gaidīs apmeklētājus jau pāris stundas pirms koncerta sākuma.

Koncerts ir bezmaksas. To organizē Ziemeļvidzemes biosfēras rezervāta administrācija sadarbībā ar SIA “Platforma Rekords” ar ANO Attīstības programmas, Pasaules vides fonda, SIA “VentEko”, Latvijas ornitoloģijas biedrības un Latvijas Vides fonda atbalstu.

Norādes par koncerta norises vietu iespējams atrast internetā – www.dabaskoncerts.lv.

Vides inženiertehnoloģisko risinājumu uzņēmums SIA „VentEko” savā 10 gadu jubilejā dāvina māksliniekiem iespēju radīt orģinālmūziku un šos unikālos koncertus. Dabas koncertzāles ideja atbilst SIA „VentEko” darbības filozofiskai koncepcijai – inteliģenti vides risinājumi.

Latvijas Vides fonds finansējis koncertu tehnisko nodrošinājumu.

Īpašs paldies „Līču” saimniekam maestro Raimondam Paulam

Vides mūzikas koncerts notiks arī 15. jūnijā no plkst. 22:00 līdz pusnaktij „Ielīcās” pie Valkas, Gaujas krastā.

0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
cp loli freulein ==> biturl.top/qeAJJf <== ==> rlys.nl/6epap3 <==

AdolfoFlart

Top News Sites for article post dailymirrornewstoday.com dailystarnewstoday.com dailytelegraphnewstoday.com dutchnewstoday.com dwnewstoday.com europeannewstoday.com Don't hasitate to conatct us.

StephenWepay

News Sites for Article post frenchnewstoday.com germaynewstoday.com guardiannewstoday.com headlinesworldnews.com huffingtonposttoday.com irishnewstoday.com Dont hasitate to contact us

AnthonyCab


ienāktreģistrēties