Noskaties grupas "Backflow" jauno video

Raivis Rubenis, 13.05.2008., 20:58

Grupa "Backflow" Jūsu uzmanībai piedāvā video versiju savam aktuālajam singlam "Time Is Now", kas ir grupas pirmais radio singls no pavisam nesen izdotā albuma "Love&Peace".

“Time Is Now” jau otro nedēļu atrodas Radio Naba topa 1.vietā un no pagājušās nedēļas tā ir atrodama arī Swh Rock Top 20. Dziesmas video versija būs redzama Lmk un Mtv Baltics, kur pirmizrāde ir plānota jau šo ceturtdien raidījuma “Supermercado” ietvaros. Tāpat to varGrupa "Backflow"ēs noskatīties arī Backflow mājas lapā un citās ar grupu saistītās tīmekļa vietnēs.

Klipa režisors ir Backflow dalībnieks Jānis Grants: “Klipa galvenā ideja ir iepazīstināt skatītājus tuvāk ar pašu grupu, ar tās dalībniekiem. Ļaut cilvēkiem ielūkoties Backflow koncertos, ceļojumos un darbā studijā. Pamatā ir izmantoti dokumentālie kadri, kas tapuši pēdējā gada laikā, braukājot pa koncertiem un strādājot studijās. Ir arī komiskas epizodes iz grupas dzīves, ko necentāmies noslēpt vai izcelt. Interesanti, ka klipā ir redzams arī grupas pirmais bundzinieks Žaīrs no Brazīlijas. Katrā ziņā centāmies parādīt Backflow tādu, kāda tā ir”.

Šogad 11.aprīlī grupa izdeva savu debijas albumu “Love&Peace”, kas tapa Hodila Records studijā Valmierā, sadarbojoties ar hardcore scēnā labi pazīstamo Lomiku. Albums nav pieejams veikalos, bet ir dzirdams draugos, Myspace un sākot ar 13.maiju to varēs iegādāties arī Platformamusic mp3 veikalā pa velti.

"Backflow" izveidojās 2007. gada sākumā, kad grupas "Mary Jane" dalībniekiem, pievienojās bundzinieks no Brazīlijas Žaīrs Fernandes (Jayr Fernandes). Vēlāk gan viņš bija spiests doties atpakaļ uz Brazīliju un viņa vietu ieņēma Ēriks Lizbovskis.

Šobrīd grupa izskata idejas Backflow nākamajam video klipam akcijas Love&Peace ietvaros, kurā var piedalīties ikviens ar vēlmi radoši izpausties Tāpat šobrīd norit gatavošanās brīvdabas festivālu sezonai un ir plānots piedalīties vairākos no Latvijā rīkotajiem festivāliem. Backflow ir Jānis Grants, Ernests Lībietis, Raivis Rubenis un Ēriks Lizbovskis.

Backflow - Time Is Now

1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
jānis, 14.05.2008. 04:37:17
Komentāra reitings: 0

He Timrota ierakstu studija arī paķerta kadrā. :)

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
cp lolita ==> eit.tw/04G9JV <== ==> biturl.top/RJFrma <==

Georgeadash

Theme site super 000*** ru.hc.lv

vYmTuSZcfF

Theme site super 000*** hc.lv

eEkDiWrBhz


ienāktreģistrēties