Noskaidroti pēdējie „Tu esi pamanīts” finālisti

Kaspars Kravinskis, „Tu esi pamanīts” preses sekretārs, 12.08.2006., 11:32

Vakar vēlā vakarā Jūrmalā, ūdens atrakciju parkā „Nemo” noskaidrots pēdējais 7. rokmūzikas festivāla „Tu esi pamanīts” fināla četrinieks, kurš pārstāvēs plašo Vidzemes, Rīgas, Rīgas rajona un Jūrmalas reģionu fināla konkursā.

"Tu esi pamanīts"Šīs un vēl sešas grupas, kuras pārstāv Latgali, Kurzemi un Vidzemi šodien Jūrmalā, ūdens atrakciju parkā „Nemo” savā starpā noskaidros nosaukuma „labākā grupa” īpašnieku, kā arī citus titulus. Jauno grupu likteni, gluži kā vakar notikušajā pusfinālā, izšķirs gan žūrijas vērtējums, gan arī klausītāju balsojums. „Konkrēta formula, vismaz iepriekš uzrakstīta, ar kuras palīdzību iespējams izpatikt gan žūrijai, gan skatītājiem, nav. Dažādo notikumu sakritība šajā festivālā ir praktiski neparedzama,” atzīst festivāla „Tu esi pamanīts” radošais direktors Ģirts Alsters.

Vienu no 2 skatītāju simpātijas nosaukumiem ieguvusi grupa „Lietotas mēbeles no Holandes”. Grupa izcēlās ar īpašu atraktivitāti uz skatuves, tostarp kolorītu ģitāras spēles tehniku – ar lociņu, vai arī guļot uz skatuves. „Trakmēnes” izcīnīja otro skatītāju simpātijas nosaukumu, pateicoties plašajam atbalstītāju skaitam apmeklētāju vidū.

Grupas „Tumors” un „Bruit Monkey” izpelnījās žūrijas labvēlību. Šo pusfinālu vērtēja Juris Kaukulis un Kaspars Tobis, Artis Volfs, Dace Volfa, Artis Dvarionas un Toms Veismanis. Žūrijas pārstāvji atklāj, ka viens no svarīgākajiem kritērijiem, kas nosaka simpātijas pret kādu no grupām ir tās spēja uzrunāt klausītāju, gan liriski, gan melodiski, gan arī vizuāli. „Rokmūzika ir tāda mūzika, kura lielā mērā saistīta ar tās izpildītāju ārieni, to, kā muzikālais materiāls tiek pasniegts,” uzsver žūrijas locekļi.

Kopumā festivāla Vidzemes, Rīgas, Rīgas rajona un Jūrmalas pusfinālam bija pieteikušās tuvu 30 grupām, no kurām 1. atlases kārtu pārvarēja un iekļūšanu pusfinālā nodrošināja 10 grupas.

Festivālu organizē Jūrmalas teātris un Show Empire Group sadarbībā.

Sīkāka informācija: www.tep.lv, www.nemo.lv, www.showempire.lv.

4 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
foto, 13.08.2006. 16:48:34 (ip:85.115.117.216)
Komentāra reitings: 0

TEP dalībnieku bildes, TEP Extreeme un vēl daži vakara viesi. http://foto.inbox.lv/atteel/TEP?page=0

dzēsts lietotājs, 13.08.2006. 21:23:29
Komentāra reitings: 0

Tu Tiec Aizvadīts.

dzēsts lietotājs, 14.08.2006. 08:48:40
Komentāra reitings: 0

Tu Esi Piemānīts

jānis, 14.08.2006. 09:22:12
Komentāra reitings: 0

Tu Esi Pakasīts :D

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
ЗизПорно

Kermit

Theme site super 000*** ru.hc.lv

YquOvPaVkQ

loli frail cp pthc ==> biturl.top/qeAJJf <== ==> rlys.nl/6epap3 <==

Williamspusy


ienāktreģistrēties