Turpinās Baltijas neatkarīgās mūzikas projekts Go See Your Neighbour!

Antra Feldmane, 30.11.2007., 07:43

Šī gada 13.- 17.decembrī notiks jau otrā Baltijas neatkarīgo mūziķu kopīgā koncerttūre "Go see your neighbour!”(GSYN!)

Projekta ideja aizsākusies Baltijas jauno mūziķu topā "Nokia Open Stage", apvienojoties vairākiem mūziķiem, lai realizētu ideju par neatkarīgās kultūras vienoto vidi un telpu. Projekta idejas autors ir grupas `Mona De Bo” līderis un grupas „Mofo” ģitārists Edgars Rubenis, kurš kopā ar lietuviešu brāļiem „Brainers” kopīgi radīja pirmo Gsyn! tūri. Tās laikā tika spēlēti koncerti Igaunijā- Tartu un Valgā, Lietuvā- Palangā un Šauļos, kā arī Latvijā- Liepājas „Fontaine” un Rīgas klubā „Depo”.

Gsyn! ideja ir popularizēt Baltijas neatkarīgās mūzikas kvalitātes noteiktā laikā un telpā, paralēli aicinot tajā piedalīties arī jaunos māksliniekus. Rīgā projekts Gsyn! notiks tikai vienu reizi- 15. decembrī no plkst.20:00, projektu telpā „Dirtydeal Caffe”, savukārt 13. decembrī- Tartu, 14. decembrī- Valgā un 16. decembrī- Tallinā.

Klausītāji varēs vērot pašmāju eksperimentālā roka apvienības Mona De Bo veikumu, kuri apstiprinājuši dalību prestižajā Asv Mūzikas industrijas konferencē Sxsw nākamā gada martā, kā arī gatavojas savam pirmajam debijas albumam. Tāpat koncertsērijā piedalīsies arī igauņu indīroka apvienība „Honey Power”, kuri arīdzan ir bijuši Nokia Open Stage dalībnieki, kā arī īpašie viesi no Somijas- komēdijroka pārstāvji „The Rollstons”, kuri nupat laiduši klajā debijas albumu ar nosaukumu „Song Folks”.

Paralēli „dzīvajiem” sniegumiem, par rokenrola gaisotni rūpēsies igauņu dīdžejs Martin Joela. Neatkarīgā kino baudītājiem būs ekskluzīva iespēja vakara gaitā, baudot kādu labu dzērienu, noskatīties arī Latvijas jauno režisoru īsfilmas. Šogad tiks piedāvāta kino izlase no Didža Eglīša, Unas Rozenbaumas un Dāvja Kaņepes darbiem, kā arī labākais no amatierkino festivāla „Ahūns” . Režisors Didzis Eglītis 2007. gada kinofestivālā „2 Annas” ieguvis Grand Prix balvu par īsfilmu „Sērkociņi”, kas arī tiks izrādīta Gsyn! laikā.

Pavisam drīz gaidāma projekta Gsyn! oficiālās mājaslapas www.goseetour.com atvēršana Tajā klausītājiem būs iespēja sekot līdzi piedāvāto pasākumu programmai, kā arī iepriekš noklausīties Gsyn! dalībnieku mūzikas ierakstus.

Pasākumu atbalsta: Rīgas Domes Kultūras departaments, mūzikas vortāls „Randoms.lv”, „Dirtydeal” kultūras mezgls, Easyget, jauniešu portāls Hc.Lv, kultūras portāls Sv.Lv, žurnāls „Rīgas Laiks”, mūzikas žurnāls „Veto”, vizuālo mākslu žurnāls Studija, laikraksts Diena, Latvijas Mūzikas kanāls, Tv24, Radio Naba, „Carauto” autonoma, hostelis „Home”, „Sunsound” skaņas un gaismas tehnika.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Theme site super 000*** hc.lv

eEkDiWrBhz

Theme site super 000*** lv.hc.lv

phGPkKvEvJ

best porn

Ludie


ienāktreģistrēties