Morisejs izdod labākās dziesmas un gatavo jaunu albumu

Jānis Penka, 26.02.2008., 08:15

Angļu dziedātājs Morisejs, 80.gadu grupas “The Smiths” līderis, apkopojis savas 20 gadu ilgās solo karjeras labākās dziesmas jaunākajā izlasē “Greatest Hits” un strādā pie jauna studijas ieraksta.

Labāko dziesmu izlase ataino Moriseja karjeru pēc “The Smiths” izjukšanas - sākot ar viņa 1988.gada debijas solo albumu “Viva Hate” līdz 2006.gada albumam “Ringleader Of The Tormentors”.

Kopā izlasē iekļautas 15 dziesmas, tostarp tādi hiti kā “Suedehead”, “Everyday Is Like Sunday”, “First of the Gang To Die”, kā arī divas jaunas dziesmas - “That's How People Grow Up” un “All You Need Is Me”. Izlasē arī iekļauts “dzīvais” ieraksts no albuma “Live At Earls Court” - “kaverversija” Patijas Smitas dziesmai “Redondo Beach”.

Kritiķi uzņēmuši jauno izlasi ar dalītām jūtām, jo, lai arī par tajā iekļauto dziesmu muzikālo kvalitāti šaubu nav, negatīvu reakciju izsaukusi ierakstu kompāniju tendence pārlieku bieži izdot labāko dziesmu izlases, klāt pievienojot labākajā gadījumā pāris jaunas dziesmas. Iepriekšējo Moriseja labāko dziesmu izlasi “Suedehead” 1997.gadā izdeva EMI un tajā bija iekļauts līdz 1995.gadam radītais materiāls.

Pretēji prognozēm, ka Morisejs ies “Radiohead” pēdās un jauno albumu izdos kā neatkarīgais mākslinieks, mūziķis decembrī paziņoja par līguma noslēgšanu ar “Universal” sastāvā esošo “Decca Records”, kas līdz šim pazīstams kā “The Rolling Stones” un Mariannas Feitfulas izdevējs. Moriseja devītais studijas albums gaidāms jau šoruden. Tajā mūziķis atkal sadarbosies ar 2004.gada albuma “You Are The Quarry” producentu Džeriju Finnu.

“Decca Records” izpilddirektors Bogdans Rosiks: “Moriseja karjera ir unikāla, jo nav daudz mūziķu, kas var lepoties ar 25 gadu ilgu veiksmīgu, radošu un aktīvu darbību. Dzirdējis jaunā albuma materiālu, varu teikt, ka šis noteikti būs Moriseja gads.”

Limitētā tirāžā pieejama arī “Greatest Hits” dubultdiska versija, kurā iekļauts bonus CD “Live At The Hollywood Bowl” - astoņas dziesmas no 2007.gada 8.jūnija koncertieraksta Losandželosā.

Izlasē iekļauto dziesmu saraksts:

1. First Of The Gang To Die
2. In The Future When All's Well
3. I Just Want To See The Boy Happy
4. Irish Blood, English Heart
5. You Have Killed Me
6. That's How People Grow Up
7. Everyday Is Like Sunday
8. Redondo Beach
9. Suedehead
10. The Youngest Was The Most Loved
11. The Last Of The Famous International Playboys
12. The More You Ignore Me, The Closer I Get
13. All You Need Is Me
14. Let Me Kiss You
15. I Have Forgiven Jesus


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Theme site super 000*** hc.lv

eEkDiWrBhz

Theme site super 000*** lv.hc.lv

phGPkKvEvJ

best porn

Ludie


ienāktreģistrēties