"Thee Silver Mt. Zion Memorial Orchestra" koncertu ievadīs Imants Daksis

SKYR, 08.09.2008., 18:42

8.oktobrī "Grīvas Mēbelēs" grupas "Thee Silver Mt. Zion Memorial Orchestra" koncertu "iesildīs" pašmāju bards Imants Daksis.

Kamēr mūspusē mākslīgi radītais un uzturētais dziesminieka arods palēnām zaudē savu pievilcību, filozofs, dzejnieks, mūziķis un ceļotājs Imants Daksis turpina mīt taku, kas tikai retu reizi krusto citu neatkarīgo tautas un akustiskās ģitārmūzikas izpildītāju ceļus. Pat sevi viņš sauc par enerģijas kamolu cilvēka tērpā. Enerģijai laužoties uz āru, top dziesmas. Par spīti dažādu ekspertu un viedo mūzikas nākotnes pareģojumiem, Daksis joprojām ir viens no ražīgākajiem dziesmu autoriem un savas mūzikas izdevējiem Latvijā. Gan ar dažādu neatkarīgo mūzikas izdevniecību gādību, gan paša spēkiem ImaImants Daksisnts turpina materializēt savu daiļradi formā, kas daudziem liekas vecmodīga vai pat mirstoša. Viņš uzskata, ka dziesma nepieder. Dziesmu viņš iznēsā tāpat, kā māte iznēsā bērnu. Kad bērns tiek laists pasaulē, tam jāļauj brīvi elpot. Protams, nedrīkstot aizmirst arī par audzināšanu, jo tas ir priekšnosacījums labām manierēm. Tiesa, tas jādara uzmanīgi un ar izjūtu.

"Cilvēks esības vibrāciju dziesmas veidā izlaiž caur sevi, taču viņš nevar likt vibrācijai sev piederēt. Visi rakstnieki un komponisti ir nevis savu darbu īpašnieki, bet gan smalkākas vibrācijas pārveidotāji apziņas apcirkņu uztverei pieejamā formā. Tādējādi ikviens cilvēks darbojas līdzīgi kā radiouztvērējs, kas uztver un atskaņo radioviļņus. Vienīgā atšķirība, ka cilvēks pats uziet uz viļņa un ir spējīgs sevi regulēt," uzskata Daksis.

Ņemot vērā, ka Imants ir autors vairākiem simtiem dziesmu, kā arī pastāvīgi sevī iznēsā neskaitāmu dziesmu aizmetņus, viņam nereti nākas atbildēt uz jautājumu “kur gan viņš smeļas idejas dadzajām dziesmām?” Uz to viņš: “Dziesma ir nevis sacerējums, bet gan uztverta viļņa atspoguļojums. Jo mazāk aizspriedumu, jo brīvāka uztvere. Viss ir esošs. Tas, kurš to apzinās, ir spējīgs pietuvoties uztveres neierobežotajai dabai. Un brīva uztvere ir radošas domas un darbības pamatā.”

Biļetes uz "Thee Silver Mt. Zion Memorial Orchestra" koncertu Rīgā no 9.septembra nopērkamas visās “Biļešu Serviss” tirdzniecības vietās. Pirmās 100 biļetes iegādājamas par īpašo cenu – 7Ls. Tuvojoties koncertam tās kļūs dārgākas. Koncerta biļešu skaits ierobežots.

4 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
pff, 08.09.2008. 19:51:23 (ip:86.63.182.90)
Komentāra reitings: -5.88

un par Pashiem Thee Silver Mt. Zion autoriem nav ko teikt!
njaa.

kazhy, 08.09.2008. 19:56:00
Komentāra reitings: 2.952

a silver mount zion ir jāklausās, nevis par viņiem daudz jāraksta.

čalis, 08.09.2008. 20:50:15
Komentāra reitings: 4.412

par "Pashiem Thee Silver Mt. Zion", arī ir ko teikt, tikai vajadzēja muzikas zinjas nedaudz paskrullēt uz leju!!


http://www.hc.lv/muzika/zinas/thee-silver-mt-zion-memorial-orchest/

AicisAicis, 09.09.2008. 19:03:25 (ip:87.110.86.116)
Komentāra reitings: 2.952

biļete jau ir un tagad atliek tik gaidīt koncertu.. hmm.

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Купить диплом быстро: где искать диплом купить цена <a href=diplom-trues.ru>diplom-trues.ru</a> .

diplom_kupit_juen

Theme site super 000*** ru.hc.lv

CqTLSJjEEJ

Theme site super 000*** hc.lv

hLOZFPfazA


ienāktreģistrēties