Grupa „Mary Jane” atgriežas ar bundzinieku no Brazīlijas

Mary Jane management, 06.09.2006., 21:01

Pēc ilgāka pārtraukuma, kas bija saistīts ar budzinieka meklējumiem, jo grupu pameta tās ilggadējais dalībnieks P.Ozols, „Mary Jane” ir atsākusi savu radošo darbību ar tās oriģinālo bundznieku no Brazīlijas. Jayr Fernandes do Nascimento Junior, kurš jau bija spēlējis grupā iepriekš, tobrīd esot Latvijā kā apmaiņas students, ir atgriezies pēc 10 gadu prombūtnes.

Grupa "Mary Jane"Pagājušogad, uzsākot bundzinieka meklējumus un neatrodot nevienu atbilstošu kandidātu, grupa nodevās meklējumiem ārpus Latvijas robežām. Pēc ilgstošiem šādiem meklējumiem „Mary Jane” nolēma atgriezties pie saknēm, piedāvājot Jayr Fernades atgriezties savā vecajā grupā.

Ar Jayr ierindā jau ir nospēlēti vairāki nelieli koncerti, tai skaitā arī uzstāšanās festivāla „Zaļumballe” ietvaros, kas noritēja Baldones apkaimes Dzelzāmurā, augusta pēdējā vīkendā. Pati grupa ir sajūsmā par esošo skanējumu, darbu kopumā un vispār valdošo atmosfēru, kas ir vienkārši fantastiska, - pazudušais dēls ir atgriezies.

Grupa „Mary Jane” ir pazīstama kā izteikta koncertgrupa un vairāku lokālo festivālu laureāte. Tāpat grupas pagaidām vienīgā izdotā plate „Lost Innocence Vast Ego” 2005.gada Latvijas Mūzikas Balvas ceremonijā tika nominēta kategorijā Labākais Roka albūms.

Arī turpmāk grupas prioritāte būs dzīvās uzstāšanās. Tomēr jau tagad tiek domāts par jaunas plates izdošanu, jo kopš 2002.gada ir veiktas vairākas ierakstu sesijas visai neierastos apstākļos, kā rezultātā ir sakrājies diezgan apjomīgs muzikālais materiāls, kuru varētu piedāvāt plašākam klausītāju lokam.

Kā pirmo radiosinglu, kas tapis vienā no šādām sesijām, „Mary Jane” piedāvā kompozīciju ar nosaukumu „Real Rock’N’Roll”, kas ierakstīta Liepājas Karaostas cietumā producenta Jāņa „Gonzas” Kalniņa vadībā.

„Mary Jane” oficialā mājas lapa internetā: www.maryjane.lv

0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
ЗизПорно

Kermit

Theme site super 000*** ru.hc.lv

YquOvPaVkQ

loli frail cp pthc ==> biturl.top/qeAJJf <== ==> rlys.nl/6epap3 <==

Williamspusy


ienāktreģistrēties