Mākslinieki no L.A.

E. Stablinieks, 25.09.2009., 19:38

Rīt, naktsklubā Tonuss uzstāsies "The World Famous Black Diamond Show".

"The World Famous Black Diamond Show", kas ir mērojuši garo ceļu no LosAndželosas, Kalifornijā. Black Diamond un MC Franky B ir daļa no pasaules slavenā G-Unit crew. Un dodās koncertturnejās kopā ar Snoop Dog, 50Cent, Nina Sky, Timati uc.

Kā vēsta paši, 5000 eiro vērtie mākslinieki, viņi ir izvēlējušies tieši Jelgavu savam koncertam tapēc, ka paši nāk no mazas provinces, protams, mazsvarīgs nav arī fakts, ka Rīga jau tā esot pārāk piesātināta ar pasākumiem.

Naktskluba "Tonuss" administrācija piebilst: "MC Franky B un Dj Amara ir kā izlūki, ļoti iespējams, drīz pie mums viesosies krietni atpazīstamāki mākslinieki, ar kuriem sadarbojās iepriekš minētie, jaunie L.A. talanti."
 


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
čalis, 25.09.2009. 19:38:44
Komentāra reitings: 2.845

hahahaha- 5000 eiro vērtie mākslinieki :D :D

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.





atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
xbet <a href=www.1xbet-giris-4.com/>xbet</a> .

1xbet giris_pvmt

1xbet giri? g?ncel <a href=www.1xbet-giris-5.com/>1xbet giri? g?ncel</a> .

1xbet giris_liel

Hey! If you’re seeing this, you know it works! I can do the same for your ad using my AI software. Visit contactformpromotion.com to get started.

Emily Barringer


ienāktreģistrēties