"Lielā Gavēņa laika dziedājumi" koncertzālē "Ave Sol"

Ilze Ozola, 24.03.2015., 08:58

Svētdien, 29. martā plkst. 15.00 koncertzālē "Aves Sol" aicinām uz tradicionālo Rīgas pareizticīgo kamerkora "Blagovest" koncertu "Lielā Gavēņa laika dziedājumi".

Koris "Blagovest" un Aleksandrs BrandavsLielā Gavēņa koru publiskie koncerti ir unikāla krievu garīgās mūzikas parādība. Dziedājumi ir īpaši skaisti un aizkustinoši, tie katram liek ieskatīties savas dvēseles dziļumos.

Ar 19. gadsimtā St. Pēterburgā iedibināto svinīgo un krāšņo tradīciju klausītājus iepazīstinās viens no izcilajiem Latvijas koru kolektīviem – Rīgas pareizticīgo kamerkoris "Blagovest" Aleksandra Brandava vadībā. Šāds koncerts koncertzālē "Ave Sol" tiek rīkots jau tradicionāli un dod iespēju skanīgos pareizticīgo baznīcas koru dziedājumus dzirdēt arī laicīgai publikai.

Programmā Alfreda Šnitkes, Pāvela Česnakova, Dmitrija Bortņanska, Alekseja Ļvova un Artēmija Vedeļa kompozīcijas.

Biļetes cena EUR 3.00. Biļetes iespējams iegādāties stundu pirms koncerta.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.





atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Proper AC service is essential for all property. Annual checkups cuts utility costs and improves system life.

HVAC23Exada

Proper AC service is essential for every household. Annual service reduces expenses and extends system longevity.

HVAC23rounc

Thanks, I enjoy it!

Arieladode


ienāktreģistrēties