Leģendārais grupas "Death DTA" šovs Rīgā

Klubs „Melnā Piektdiena", 02.12.2015., 08:52

Klubā "Melnā piektdiena" 12. aprīlī uzstāsies amerikāņu "death metal" grupa "Death DTA".

"Death DTA"Kopā ar viņiem uzstāsies arī vācu progresīvā metāla komanda "Obscura" un Latvijas "techno/death metal" leģenda "Neglected Fields".

Tieši 2016. gadā "Death DTA" šovs tiks atgriezts faniem, pateicoties jaunai tūrei. "Death DTA" apvienojas kopā, lai pagodinātu Čaka Šuldinera muzikālo talantu, kurš 1983. gadā dibināja grupu "Death". Šī iemesla dēļ Šuldiners bieži tiek uzskatīts par klasiskā "death metal" aizsācēju, un viņš ir kļuvis par vienu no smagā metāla ikonām.

Tūres programma solās būt graujošāka un grandiozāka nekā 2015. gadā.

Dalībnieki: Stīvs Di Džordžo (Steve Di Giorgio, grupas: "Death", "Testament", "Sadus"), Džins Hoglans (Gene Hoglan, grupas: "Death","Testament", "Dark Angel"), Bobbijs Koebls (Bobby Koelble, grupa: "Death") un Maks Felps (Max Phelps, grupa: "Exist") apvienojāss kopā, lai atdzīvinātu vislabākās un visslavenākās grupas "Death" dziesmas.

Biļetes var iegadāties no 1. decembra interneta vietnē www.ticketshop.lv.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.





atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
помощь студентам курсовые <a href=kupit-kursovuyu-25.ru>kupit-kursovuyu-25.ru</a> .

kypit kyrsovyu_vzPt

сколько стоит курсовая работа по юриспруденции <a href=www.kupit-kursovuyu-24.ru>www.kupit-kursovuyu-24.ru</a> .

kypit kyrsovyu_anEn

Hello, I am touching base with you again about partnering up. I think the last conversation we had got buried. Can you reach me at +18645268528? Please text first. Thank you!

Alexander Cruz


ienāktreģistrēties