Latviešu rokmūzikas leģendas uz vienas skatuves

Jānis Penka, 05.10.2009., 12:54

18. decembrī plkst. 19:00 Arēnā Rīga Rokvakarā "80’ tie" uzstāsies leģendārās latviešu rokgrupas "Remix", "Sīpoli", "Jumprava", "Credo" un "Opus Pro".

Koncerta dalībnieki būs tās daudzu klausītāju iemīļotās grupas, kuru popularitāte sākusies jau pagājušā gadsimta astoņdesmitajos gados un saglabājusies joprojām.

"Šos mūziķu kolektīvus der noklausīties, pirmkārt, tāpēc, ka tās ir šodienas piecdesmitgadnieku paaudzes jaunības grupas, un to pieminēšana vien daudziem izsauc nostalģiskas atmiņas. Tās ir grupas, kuras tajos tālajos gados, pauda veselas paaudzes domas, ilgas un cerības. Cerības, kuras toreiz šķita nereālas un nepiepildāmas. Mūziķiem tolaik nebija tik daudz radošās brīvības, kā tagad, tomēr par spīti daudziem ierobežojumiem, mūzika un dziesmu teksti bija patiesi, jo ar tā laika varas slavināšanu tautas mīlestību iemantot nevarēja," pauž koncerta dalībnieki.

Tiesa, grupas nav pazudušas no latviešu rokmūzikas skatuves arī tagad. "Credo" un "Opus Pro" vēl joprojām gana daudz koncertē, no pārējām aktīvāk rosās "Remix", kas nule kā laidusi klajā DVD "Uz veselību!" - instrumentālās mūzikas ierakstu, un reizēm ar koncertiem atzīmē jubilejas. Par sevi atgādina arī "Jumprava" un pat "Sīpoli", kas pēc divdesmit gadu klusēšanas, pagājušajā gadā atgriezās uz skatuves.

Pēdējā laikā latviešu mūziku lielās zālēs un arēnās dzird reti. Dažādu iemeslu dēļ tā pārvietojusies uz nelielām klubu skatuvēm, tāpēc iespēju vienkopus redzēt un dzirdēt latviešu labākās grupas uz "lielās skatuves" noteikti nevajadzētu laist garām.

Igo, Uldis Marhilevičs, Vilnis Krieviņš, Mārtiņš Brauns, Niks Matvejevs, Aigars Grāvers, Aigars Krēsla, Guntis Veits, Armands Alksnis, Alex un Harijs Zariņš – tie nebūt nav visi mūziķi, kuri uzstāsies "Rokvakarā" Arēnā Rīga.

Protams, katram klausītājam ir sava gaume, savas grupas un savi favorīti, taču viens gan šajā koncertā būs nemainīgs – Arēnā Rīga skanēs īsta, dzīva un oriģināla latviešu rokmūzika lieliskā izpildījumā.

Biļetes: Biļešu serviss kasēs. Koncertu tiešraidē varēs vērot mājas lapā www.Platforma.lv. Koncertu organizē Art Music.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Крайне советую газон мск, их специализация это автополив, качество высочайшее

BernardEnund

All time cool 000*** hc.lv

BJMMbrqKsn

Крайне советую gazon-msk, их направление деятельности это автополив, они знают свое ремесло.

Bernarddyday


ienāktreģistrēties