"Laime Pilnīga" Studentu klubā

Gundega Šķēla, 16.03.2009., 13:57

Mēdz sacīt, ka, pienākot tik ilgi gaidītajiem 18, beidzot izstaigāsies pa iespējami saistošākajiem klubiem, šķērsosi robežas, sākies īstā dzīve, vienvārd sakot- laime pilnīga.

Jā, lai cik dīvaini arī neliktos, tā pavisam vienkārši, kādu vakaru paķēru garastāvokli un savos 18, kopā ar draugiem aizsoļoju līdz "Studentu klubam", kur uzstājas 2004. gadā dibinātā, rokmūziku pārstāvošā, popularitātes sākumposmā esošā grupa "Laime Pilnīga"

Vieta diezgan gaumīga, katram iespēja atrast stūrīti sev. Skan patīkama"Laime Pilnīga" mūzika, ko atskaņo Uldis Rudaks, sāk pulcēties arī cilvēki- interesanti ģērbti, hipijiskā izskatā, vienkārši un ar stāstu. Kāds sarunājas, cits pērk alus glāzi... Lai gan zemā apskaņošanas kvalitāte ir jūtama pat man kā neprofesionālai skaņas kvalitātes pazinējai, atmosfēra visapkārt liek aizmirsties...
Drīz uz skatuves kāpj 4 brīnumi [Ervīns Ramiņš- vokāls; Mārcis Vasiļevskis- ģitāra; Jānis Olekšs- bass; Elvijs Mamedovs- bungas], kuri apvienojušies grupā "Laime Pilnīga", katrs ar savu individualitātes piesaisti un instrumentu. Kad solists izpilda dziesmas, esmu zināmi pārsteigta. Neviļus izsaucos- Wow! Balsi papildina ķermeņa valoda un emociju piesātinātība no visu grupas dalībnieku puses. Tas savukārt noved pie neizbēgamas dejas, dziedāšanas līdzi, pat tad, ja nav zināmi vārdi, no publikas puses. Hipnoze? Nē, vienkārši reāli potenciāla Rock’n’Roll grupa, kas spēj iekustināt, aizraut.

Protams, mēs esam dažādi un tik pat atšķirīga ir mūsu gaume, izvēle mūzikā, dzīvē kā tādā. Kaut vai meklējot piemērotākos starp skābiem vai marinētiem gurķiem, ko piegriezt ‘rosulam’. Tāpēc loģiski, ka kādam noteikti liksies nepatīkami klausīties, kur nu vēl lasīt par grupu "Laime Pilnīga". Tomēr pieļauju, ka liela daļa nepaliks vienaldzīgi, dzirdot grupu dzīvē vai tās ierakstus,- "Hey Babe", "I’m Love with Money" [dziesmai uzņemts videoklips], "We are praying" un citus-, kas pašlaik atrodas vairākos mp4 atskaņotājos, mobilo telefonu izlases sarakstēs, parādās TV ekrānos, tiek atskaņoti radio ēterā, ieņem augstas vietas dažādos topos. Nevar nepieminēt to, ka "Laime Pilnīga" iesildīja pazīstamās grupas "Mumiy troll" koncertu Rīgā.

P.S. 20.martā Tev ir lieliska iespēja reizē dzirdēt grupu "Laime Pilnīga" un ievērtēt jauno roka bāru [atrašanās vieta- Vecrīgas nomale pie dzelzceļa tilta, kur kādreiz bija "Salt'n'Pepper" un pēc tam arī "Sunset Bar"], pasākuma sākums plkst. 20:00!
 


4 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
čalis, 16.03.2009. 13:59:58
Komentāra reitings: -0.04

Būtu diezgan interesanti uzzināt no kuras puses ir nākusi raksta autore, jo salātu nosaukumi ir dzirdēti dažādi, piemēram, rosols, rasols un tagad vēl, priekš manis jauns, rosuls!

Bet varbūt vienkārši neuzmanības kļūda....

rosols (kristiana.stala@inbox.lv), 16.03.2009. 14:16:41 (ip:85.15.233.47)
Komentāra reitings: 0

Autore no Jaungulbenes :D:D:D:D
aahahahahahahhahahahahahaha

lāpsta, 16.03.2009. 15:28:48
Komentāra reitings: 0

'rosuls' ir okazionālisms no mans puses, tomēr var pieņemt, ka arī drukas/neuzmanības kļūda...! ;D

rosols, 17.03.2009. 20:59:31 (ip:78.84.139.28)
Komentāra reitings: 0

hehe, ēpastam nebija jāparādās :D
bet vispār, autore teica, ka tā laikam bija tomēr drukas kļūda :)

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz rakstu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
porn videos

Effie

www.topshelftrailers.com

Lenore

Ad futuram memoriam — На долгую память.

psyxhert


ienāktreģistrēties