Koncerts "20 minūtes slavas" klubā "Depo"

Jānis Altmanis (artemijs), 04.02.2007., 20:05

Pēc ilgiem laikiem nolēmu paklausīties jaunās grupas un kur nu būtu vēl labāk tās paklausīties ja ne kluba „Depo” veidotajā koncertā "20 minūšu slavas".

Grupa "Bērna Prātā"Noklausoties grupas „Bērna Prātā”, „S.I.C.”, „Emfāze” un „Young Guns” biju pārsteigts, ka šādā līmenī spēlē jaunās grupas, ja nu tiešām šīs grupas ir jaunas!

Grupa „Bērna Prātā” tiešām attaisnoja savu nosaukumu - dziesmas bija ar attiecīgiem tekstiem, kuri neatstāja bez emocijām nevienu, man pašam visvairāk patika dziesma „Policista kungs”, labs piedziedājums. :D

Grupa spēlēja labi, manuprāt, ar vienu kāju viņi jau ir ārā no „jauno grupu” statusa.

„S.I.C.” jeb „Still In Childhood” man uzsita atmiņas par vidusskolā tik bieži klausīto grupu „Nirvana”. Visa pamatā ir vokālista balss bez tās nu šai grupai nekur, nevajag ne vēl vienu ģitāristu ne ko citu, tikai tik cik viņi grupā ir – basģitārists, bundzinieks un ģitārists, kas arī dzied. Ar ķērcošo balsi spēja iekustināt nedaudz publiku un cik ar viņiem pašiem parunāju, tad viņiem nav pat ierakstu, bet pašlaik jau ir tikuši aicināti gan uz klubu „Saksofons” gan uz „Depo”. Starp citu, „S.I.C.” spēlēs arī „Kurt Cobain Day’07” klubā „Depo”.

Grupa „Emfāze” paņēma ar savu oriģinalitāti, vokāla ziņā it sevišķi. Grupas dalībniekus par iesācējiem mūziGrupa "Emfāze"kas lauciņā nosaukt nu nevarētu, varēja just lielu koncerta pieredzi, arī atbalstītājus spēja saplucināt pietiekoši daudz zālē. Pats viņus atceros vēl no 2005. gadā notikušā festivāla „Sinepes un Medus”, bet tad viņi vēl šādā līmenī nespēlēja, tā kā puiši labi izrāvušies uz priekšu.

„Young Guns” dēvētā grupa cik painteresējos jau pastāv no 2004. gada, bet 2005. gadā bija nelielas pārmaiņas, tā kā viņus par jaunu grupu nu vairs nenosaukt un to arī koncerta laikā pierādīja, jo bija vienīgā grupas, kas sapulcināja tik daudz klausītāju un vēl beigās klausītāji sauca „Atkārtot!”. Dziesmas bija diezgan lipīgas, tādas, ka noklausoties, galvā vēl skan meldiņš. Domāju, ka kārtīgs roka koncerts bez šīs grupas nav iedomājams.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz rakstu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Купить диплом быстро: где искать диплом купить цена <a href=diplom-trues.ru>diplom-trues.ru</a> .

diplom_kupit_juen

Theme site super 000*** ru.hc.lv

CqTLSJjEEJ

Theme site super 000*** hc.lv

hLOZFPfazA


ienāktreģistrēties