Klubā "Depo" uzstāsies viena no labākajām Austrālijas indie grupām "Baseball"

Guntis Vanags, 12.06.2007., 06:38

Pirmdien, 18. jūnijā "Depo" uzstāsies viena no interesantākajām Austrālijas indie grupām "Baseball".

Grupas pirmsākumi meklējami jau 1995. gadā, kad tās līderis Cameron Potts ar nosaukumu Baseball izdeva kopēju albumu (split) ar grupu Ricaine. Grupas nosaukums atkal parādījās apgrozījumā 2002. gadā, kad Cameron apvienojās ar Monika Fikerle un Yoshi Araki no Japānas. Tad trijotne spēlēja mūziku, kuru bija ietekmējuši vecās skolas breakdance ritmi (Cameron 80-tajos ir bijis breakdance dejotājs), kuri tika miksēti ar arābu vijoles un vidus Eiropas akordeona skaņām (Monikā rit čehu senču asinis). Šādā sastāvā grupa ierakstīja pirmo albumu Gods and Stars, Priests and Kings. Grupa "Baseball"


2005. gadā nostabilizējās patreizējais sastāvs un grupa sāka spēlēt izteiktāku indie, saglabājot savu oriģinālo skanējumu.

Šobrīd grupā spēlē:
  - tās līderis Cameron Potts (vijole, vokāls). Tāpat spēlē grupās Ninetyne un Sandro;
  - Ben Butcher (ģitāra, vokāls), tāpat spēlē grupās The Grimm, Assassinations Collective, Jihad Against America, Fibonacci un Aardvark;
  - Evelyn Morris (bungas, bass, vokāls), tāpat spēlē grupās True Radical Miracle un Pikelet;
  - Monika Fikerle (bass, bungas, vokāls), tāpat spēlē grupās Love of Diagrams, Sea Scouts, Jihad Against America, The Bites un The Grimm.

Visas grupas, kurās blakus Baseball spēlē grupas dalībnieki ir ievērojamas Austrālijas indie scēnā, bet grupa Love of Diagrams, kurā spēlē Monika ar savu jaunāko albumu Mosaic šobrīd ir aktuālākā Austrālijas indie grupa. Jāatzīmē, ka Love of Diagrams pavadīja Baseball tās pirmajā Eiropas tūre 2005. gadā, kad abas grupas pagodināja ar savu klātbūtni arī DEPO. Arī šajā tūrei Monika pievienosies pārējai grupai uz karstām pēdām pēc Love of Diagrams tūres caur ASV. Baseball Eiropas tūre ies cauri visai Eiropai, sāksies Krievijā un beigsies Lielbritānijā.


Tūrē grupa prezentēs savu jauno albumu Animal Kingdom, kurš tika ierakstīts Head Gap Studijā (My Disco, Ninetynine, The Slits, un citi) Melburnā un kuru māsterēja John Golden (Sonic Youth, Chris Isaak, etc) Kalifornijā.


Kaut arī grupa pārstāv DIY (dari to pats) filozofiju, tā ir uzstājusies uz vienas skatuves ar tādām zvaigznēm kā Black Rebel Motorcycle Club, Vincent Gallo , Auf Der Maur, Boom Boom Satellites, Les Savy Fav, The Hold Steady, citām.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Top Sites for article Post theheraldnewstoday.com theindependentnewstoday.com theirishtimesnewstoday.com theirishtimestoday.com themetronewstoday.com themirrornewstoday.com Dont hasiate to contact us

Jeremysiz

Крайне советую газон мск, их специализация это автополив, качество высочайшее

BernardEnund

All time cool 000*** hc.lv

BJMMbrqKsn


ienāktreģistrēties