Klāt kārtējais "Beach Party"

Guntis Vanags, 30.11.2006., 09:22

2. decembrī velkam ārā peldkostīmus un citas vasaras drēbes un dodamies uz kārtējo "Beach Party" klubā "Depo" – vasaras ballīti ziemā. Atklāti sakot, mazliet ir nojucis, kura pēc skaita ballīte šī jau ir, it kā vajadzētu būt piektajai, bet ja pieskaita klāt vēl 2, kuras norisinājās mūsu iepriekšējā klubā "Metro", tad jau septītā.

Ballītes ideja jau kuru gadu nemainās – vēlamies klubā radīt jautru, vasarīgu atmosfēru laikā, kad ārā ir gluži pretējs laiks. Tiesa, globālā sasilšana ir ienesusi manāmas korekcijas norisē un tā vien izskatās, ka nākamā ballīte būs jāpārnes uz dziļāku ziemu, bet tomēr ceram, ka tas nemainīs jūsu plānus un jūs pilnā sastāvā ieradīsieties "Depo" pludmalē. "Beach Party" Flyer

Nakts sastāvdaļas tās pašas, kas parasti – palmas, smiltis, vasarīgi kokteiļi un burvīga mūzika.

Naktī piekritušas uzstāties labākās no "Depo" SKA un Regeja nakšu grupām – būs gan absolūtā regeja nakšu līdere "Kuchenbeat", "Depo" ilgi gaidītā "Hospitāļu Iela" un šī brīža modīgākā Latvijas SKA grupa "All Day Long". Diemžēl jāatvainojas, ka sastāva nepilnības dēļ neredzēsim "Voiceks Voiska". Tāpat jāatzīmē, ka vēlējāmies mazliet atiet no regeja un ska nakšu formāta un paspēlēt arī citu vasarīgu mūziku, tamdēļ blakus tradicionālajiem dj-iem Krūms, Rahaz Buzz, Crystal Sound System (viņi tikko ierakstījuši brīnišķīgu pirmo Latvijā ragga dziesmu), Guntis, šoreiz esam pieaicinājuši arī Latvijas dj leģendu Jāni Kraukli.

Pašās beigās gandrīz lieks atgādinājums – ja vēlaties ērti, nepiespiesti un citādi labi justies šajā naktī, tad jums noteikti jāierodas pludmales tērpā. Par pludmales tērpiem uzskatīsim peldkostīmus, vasarīgas drēbes (šorti, mini), hidrotērpus u.t.t. Pludmales tērps ir būtisks, ja vēlaties iekļūt "Depo" vasarīgajās telpās par 50 % lētāk. Svarīgi zināt, ka šim tērpam jums jābūt mugurā jau nākot iekšā klubā. Nav nekāds brīnums, ka daudzi arī iepriekšējos aukstos gadus mēroja ceļu uz klubu cauri visai pilsētai gluži vasarīgās drēbēs, tādejādi rodot pamatu papildus jautrībai. Un vēl, ļoti būtiski, lielajā zālē būs ne tikai visas nosauktās grupas, bet arī smiltis un tur ieeja tikai basām kājām, nebūs nekādu izņēmumu – kurpes atstājam pirms zāles.


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
adellada, 30.11.2006. 18:18:14
Komentāra reitings: 0

eh. :>

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
ЗизПорно

Kermit

Theme site super 000*** ru.hc.lv

YquOvPaVkQ

loli frail cp pthc ==> biturl.top/qeAJJf <== ==> rlys.nl/6epap3 <==

Williamspusy


ienāktreģistrēties