Kārlim Kazākam solo albums

Antra Feldmane, 08.12.2008., 14:09

Kārļa Kazāka solo albums "Uz manām plaukstām" būs pieejams par velti.

Albums tiks laists klajā 1000 cd kopiju lielā tirāžā, kas pirmdienas, 15. decembra rītā tiks nosūtīta veikalam "Upe". Katram interesentam būs iespēja saņemt ne vairāk kā vienu albuma kopiju – piedāvājums būs spēkā līdz visas kopijas būs izdalītas.

Kārļa Kazāka komentārs: "Ar šīm dziesmām ir pavadīts jau pārāk ilgs laiks Kārlis Kazāksun, dzīvojot šodienā, "Uz manām plaukstām" atdošana par velti ir vienīgais veids kā es varu dot iespēju ikvienam klausītājam to sadzirdēt, nerēķinoties ne ar kādiem blakus apstākļiem. Priecīgus Ziemassvētkus!"

"Uz manām plaukstām" būs pirmais Kārļa Kazāka publicētais dziesmu cikls kopš grupas "Oceanfall" debijas albuma "Upe bez tiltiem", kas klajā nāca 2002. gadā. Kazāka debija mūzikā notika 1996. gadā grupas "Dull Doll" sastāvā, 2000. gadā Kazāks dibināja grupu "Oceanfall".

"Uz manām plaukstām" apkopotas 11 kompozīcijas, kas tapušas pēdējo gadu laikā, to starpā arī radio skanējušās dziesmas "Cunami" un "Tu neguli" (duets ar grupas "Astro’n’out" solisti Māru H. Upmani). Jaunākais albuma radiosingls "Sniegs" no šodienas ir nosūtīts visām Latvijas radiostacijām.

Tāpat albuma tapšanā piedalījušies: Māris Bīmanis (ģitāra), Juris Kroičs (sitamie instrumenti), Edgars Galzons (bass), Kaspars Tobis (taustiņinstrumenti). Albumu producējuši Kaspars Tobis, Juris Kroičs un Kārlis Kazāks. "Uz manām plaukstām" ierakstīts 2008. gada vēlā rudenī, "Siguldas skaņu studijā".

Albuma izdevējs: "Rudolph Records".

"Uz manām plaukstām" veltīti koncerti ir sagaidāmi 2009. gada sākumā.

Vienā dienā ar šī albuma izdalīšanas akciju, ierakstu kompānija "Upe" laidīs klajā arī albumu bērniem "Mēness ceļu rādīs, miega peles vezumam", kurā Kazāka sacerētās šūpuļdziesmas izpildīs autors un Līga Priede.


5 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Ilzīte (ilzuka3@inbox.lv), 14.12.2008. 21:44:44 (ip:213.175.126.152)
Komentāra reitings: 0

Tas ir superīgi, cik cilvēks var būt labestīgs!!! Kārlis nemaz nedomā par albūmu pārdošanu,bet, īstenībā, iejūtas salavecīša lomā!!! Un Ziemassvētki tik tiešām ir tas laiks, kad labestība valda pār pasauli! Paldies viņam par šo cēlo rīcību,domāju,ka viņš ir devis izcilu priekšzīmi!!! :)

lluta (irachka22@inbox.lv), 15.12.2008. 13:43:35 (ip:78.84.222.103)
Komentāra reitings: 0

Šodien ar draudzeni pirms desmitiem ieņēmām rindu pie Upes, lai arī mums tiktu gabaliņš no Kārļa labestības!!! Pats Kārlis arī bija klāt un parakstīja albumu kopijas, katram cilvēkam veltot īpašu teicienu! Ziemassvētku sajūta ir beidzot atnākusi arī pie manis - caur Kārli. Iedomājieties, jūs aizejat uz veikalu, dabūjat lielisku ierakstu par brīvu, pāris desmiti ieguva arī ielūgumus uz koncertu Talsu rajonā, kur pat ceļš ir atmaksāts(!), bet autors vēl pasaka paldies! Tāda sajūta, ka sirdi rauj laukā! :)

Mazākais, ko varēju darīt, lai pateiktos Kārlim, - iegādājos šūpuļdziesmu disku.... (vīra nav, bērnu ne tik, bet gan jau ar laiku noderēs! :) )

funky, 20.12.2008. 22:02:35
Komentāra reitings: 0

dieviigs albums...mana lielakaa z-svetku davana!!!!!:))

optimistichead, 10.02.2009. 18:01:10
Komentāra reitings: 0

un starp citu šis albums ir tik sasodīti baudāms un izjusts. nav tā, ka dala sūdu uz kociņa, bet gan saldu, garšīgu un lipīgu[labā nozīmē] cukurvati.

Evins, 12.02.2009. 18:45:06 (ip:78.84.100.157)
Komentāra reitings: 0

Tas ir super! Bija laiks kad man šis izpildīitājs neko neizteica! Bet pēc pēdējām dziesmām es emu tiešām sapratis ka tas civēks ir pelnījis būt ievērības cienīgs! Super Kārli tā turpināt!

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Купить диплом быстро: где искать диплом купить цена <a href=diplom-trues.ru>diplom-trues.ru</a> .

diplom_kupit_juen

Theme site super 000*** ru.hc.lv

CqTLSJjEEJ

Theme site super 000*** hc.lv

hLOZFPfazA


ienāktreģistrēties