Jauno izpildītāju konkurss "New Legend"

Maksims Tjuļkins, 28.10.2010., 10:13

Jauno izpildītāju konkurss "New Legend" meklē jaunus un talantīgus dziedātājus.

Konkursa balvu fonds:
 -1. vieta – 200 Eiro;
 -Skatītāju simpātiju balva – 150 Eiro;
 -Spilgtākiem un interesantākiem konkursa dalībniekiem žūrijas priekšsēdētājs - Riks dos iespēju ierakstīt dziesmu studijā "Active Sound Studio", kurā ierakstījās Linda Leen, Lauris Reiniks, Lady Bird, Samanta Tīna un citi;
 -Katra pusfināla divi dalībnieki tiks aicināti uz "Latvijas Radio 4", kur viņi vārēs pastāstīt par sevi un atskaņot savu labāko kompozīciju ierakstus.

Jauno izpildītāju konkursa "New Legend" pirmais pusfināls notiks 12. novembrī plkst. 19:00 Pasaules Mūzikas klubā "ACCO" (Grēcinieku ielā 11a).

Pirmā pusfināla programmā:
- Konkursa atklāšana;
- Konkursa viesa – dziedātāja, LNT šova-konkursa "O!Kartes Akadēmija" finālista - Nikolaja Puzikova uzstāšanās;
- Konkursa programma, kurā par iekļūšanu "New Legend" finālā sacentīsies 9 jaunie izpildītāji no dažādām Latvijas pilsētām;
- Finālistu noteikšana un apbalvošanas ceremonija.

Finālā tiek 2 dalībnieki no katra pusfināla. Viens no tiem ir tas dalībnieks, kurš 1., 2. un 3. tūrē kopumā saņēma visvairāk baļļu no žūrijas kolēģijas. Otro finālistu nosaka skatītāji. Katram skatītājam ir tiesības nobalsot par vienu konkursantu. Izpildītājs, kurš saņem visvairāk skatītāju balsu - tiek finālā.

Pasākuma vadītāji - Olga Verbicka un Maks Maļcevs.

Konkurss "New Legend" apvieno uz vienas skatuves jaunus dziedātājus ar mūziķiem, kuri ir ieguvuši panākumus un skatītāju atzinību.

Konkursa oficiālā mājas lapa - www.newlegend.lv

Tālrunis: 27461714
E-pasts - newlegend@newlegend.lv
 


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
Guncha_ (zooomer@inbox.lv), 01.11.2010. 10:12:03 (ip:85.254.213.77)
Komentāra reitings: 0

Paldies Dievam kaut kas svaigs!

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Сравнение домов из бруса и каркасных домов: что лучше выбрать дома из бруса под ключ цена <a href=doma-iz-brusa-pod-klyuch1.ru>doma-iz-brusa-pod-klyuch1.ru</a> .

doma_iz_brusa_bhsa

Какие материалы используют для каркасных домов под ключ каркасные дома под ключ <a href=karkasnye-doma-pod-klyuch-01.ru>karkasnye-doma-pod-klyuch-01.ru</a> .

karkasnye_doma_hvKl

Отзывы о пансионатах для пожилых: что говорят реальные клиенты платные пансионаты для пожилых людей <a href=pansionaty-dlya-pozhilyh1.ru>pansionaty-dlya-pozhilyh1.ru</a> .

pansionat_tzol


ienāktreģistrēties