Izsludina pieteikšanos "Solo Ģitāristu dueļu" 2.sezonai

Gustavs Terzens, 13.11.2009., 01:41

Gūstot pieredzi un priekštatu 1.sezonā par solo ģitāristu skaitu Latvijā un viņu spēlētprasmi, Rock'n'Riga oficiāli un konceptuāli ir apņēmušies rīkot arī otru sezonu solo ģitāristu dueļiem.

Atšķirībā no pirmās sezonas atlases procesa, šoreiz tos, kuri drīkstēs piedalīties sezonā un cīnīties par galveno balvu – ģitāru, noteiks interneta balsojums.

Atlases noteikumi:
Lai pieteiktos Rock'n'Riga "Solo Ģitāristu Dueļu 2.sezonai", ģitāristam ir jāizveido 1 minūti (ne 59 sekundes, ne 1 minūte un 1 sekunde neskaitīsies...) gara sevi prezentējošKerry Kinga video vēstule, kurā būtu vērojama spēlētprasmes demonstrācija, kā arī personības spožākās īpatnības. Vēl ir nepieciešams rakstiski pievienot savas ģitārspēles (motivācija, stilstika, instrumentra izvēle, utt) aprakstu ( 1000 rakstu zīmes), kā arī kvalitatīvs foto, kurā ļoti vēlams būtu redzēt arī ģitāru. Savu pieteikumu (video+apraksts+foto) jāiesūta līdz 6.decembrim uz adresi guitar2@rocknriga.lv . Pēc tam sāksies interneta balsojums par visiem kandidātiem, kas ilgs līdz 2010.gada 6.janvārim. Rock'n'Riga "Solo Ģitāristu dueļu" 2.sezona sāksies 15.janvārī ar dalībnieku pāru izlozi un sezonas sākuma svinībām!

R'n'R "Solo Ģitāristu Dueļu 2.sezonas" galvenais un vislielākais draugs ir kompānija "Rock Distributions", kura ir ne mazums pūles pielikusi, lai 2.sezonā uzvarētājam tiktu signature, jeb kāda pasaulē zināma ģitārista paraugmodelis. Šoreiz atņirdzam zobus un paziņojam – balvā būs kompānijas B.C.Rich ekstrēmā ģitāra, kas ir kulta grupas "Slayer" leģendārā solo/ritma ģitārista Kerija Kinga (Kerry King) galvenais ierocis ne vienā vien "Slayer" albumā , par koncertiem nemaz nerunājot!

2.sezonas galvenais cīņas aspekts atkal būs improvizācija, tomēr ir gaidāmi zināmi pārsteigumi saistībā ar duelī izmantojamo aparatūru un kopējo skanējumu - pateicoties sadarbībai ar "Rock Distributions", šobrīd Rock'n'Riga īpašumā ir nonākusi ļoti vērtīga kompānijas "Marshall" tehnika, kas sniegs gandarījumu gan pašiem ģitāristiem gan klausītājiem. Visas sikākās detaļas tiks atklātas uzreiz pēc tam, kad noslēgsies interneta balsojums par dalībniekiem. Sekojiet informācijai www.rocknriga.lv !
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Kaixo, zure prezioa jakin nahi nuen.

MasonSax

Hallo, ek wou jou prys ken.

RobertSax

beznaeba.xyz

Dyan


ienāktreģistrēties