Izlaiduma balle 2008

Vadims Ostapčuks, 15.05.2008., 20:45

19. jūnijā uz pasākumu koncertzālē "Dzintari" tiek aicināti visi 2008. gada absolventi.

Ar jauna dzīves posma sākumu viņus sveikt ieradīsies gan viesi no Lietuvas – grupa «», gan atraktīvās meitenes no Zviedrijas – grupa «MissMatch» –, kā arī DJ Tyson no visā pasaulē labi zināmā projekta «Royal Gigolos» (Vācija). Kādam no šā pasākuma apmeklētājiem uzsmaidīs īpaša veiksme, proti, viņš gūs ne tikai pozitīvas emocijas, bet saņems arī dāvanu no kompānijas «Juniversal» – ceļojumu uz siltajām zemēm.

Šāda veida pasākums kā “Izlaiduma balle”, kuru organizē sabiedriskais fonds “Bērnu veselība - mūsu nākotne” notiek jau otro gadu pēc kārtas. Pagājušogad absolventus izklaidēja mūsu ziemeļu kaimiņi no Igaunijas, Krievijas un Somijas.

Šogad par vakara galveno zvaigzni kļūs DJ Tyson no vācu projekta «Royal Gigolos». 60. gadu"AC/DC Project" hīts «California Dreamin», ko grupa 2003. gadā ierakstīja house stilā, ātri vien kļuva par superhītu. Pat dziesmas autori «Mamas And The Papas» bija sajūsmināti par dziesmas jauno versiju. Pēc tam sekoja tādas ārkārtīgi populāras dziesmas kā «No Milk Today», «Screaming Gigolos», «Somebody`s Watching Me» un «Self Control». Pēdējā atzinību guvusī dziesma «Girls Just Wanna Dance» kompilēta no diviem pasaules mēroga hītiem – Vitnijas Hjūstones «I Wanna Dance With Somebody» un Sindijas Lauperes «Girls Just Wanna Have Fun». Kompozīcija klajā nāca 2008. gada pavasarī. Jūrmalā DJ Tyson apsolījis uzstāties ar pusotru stundu garu programmu, ko veidos gan vecie labie, gan arī jaunākie «Royal Gigolos» skaņdarbi.

Bet, pirms uz skatuves kāps slavenais dīdžejs, publiku iekarsēs zviedru kolektīvs «MissMatch». Par šo meiteņu daiļradi daudzi izsakās, ka tā esot Džeinas Fondas un «Prodigy» stila sajaukums –mūzikā saplūst un viens otru lieliski papildina gan popmūzikas saldie motīvi, gan smagais roks un elektroroks. Grupa ar dziesmu «Drop Dead» tika izraudzīta dalībai 2007. gada «Eirovīzijas» dziesmu konkursam. Pēc konkursa «MissMatch» izdeva debijas albumu «Just Push Play», kas ieguva labas kritiķu atsauksmes. Tajā iekļautas daudzas deju mūzikas kompozīcijas, kuru pavadījumā nav iespējams mierīgi nosēdēt.

Sēdēt nenāksies arī pie lietuviešu grupas «AC/DC Project» mūzikas. Patiesībā šā kolektīva nosaukums ir «BlackSun», kas 2007. gada priekšvakarā Lietuvas publikas vērtējumam nodeva programmu ar 21 populārās grupas «AC/DC» dziesmām. Koncertam bija lieliski panākumi, un «AC/DC Project» drīz vien kļuva pazīstams aiz Lietuvas robežām. Pagājušajā gadā tas ar diviem koncertiem uzstājās arī Latvijā. Vēl jāatzīmē, ka projektā piedalās Lietuvas labākais ģitārists, tā kā izpildījuma kvalitāte ir garantēta.

Bez jau nosauktajiem «Izlaiduma balles» viesiem uz skatuves kāps arī konkursa «Free Time Music TOP» finālisti. Viens no viņiem saņems galveno balvu – iespēju Somijas skaņu ierakstu studijā «Amber Music» ierakstīt savu dziesmu. Vēl redzēsim konkursa «Miss Free Time 2008» finālistes, bet laimīgā uzvarētāja saņems ceļojumu no kompānijas «Juniversal». Ar tādu pašu balvu, kas tiks izlozēta tieši uz skatuves, no svētku pasākuma projām dosies arī kāds absolvents..

Absolventi, viņu draugi un citi interesenti biļetes var iegādāties «Biļešu servisa» un «Reklamarket» tirdzniecības punktos, kā arī degvielas uzpildes stacijās «Statoil». Biļešu cena – Ls 5. Koncerta sākums – 19.00. Koncerta noslēgumā paredzēta arī uguņošana.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Спасибо, этот сайт чрезвычайно полезный. посмотрите также эту страничку и дайте ей оценку =0090=0=

Sownibh

Hello! This post was created with XRumer 23 StrongAI. Good luck :)

XRumer23Lor

Не отставать крутую работу!! Люблю это! посмотрите и мою страничку и дайте ей оценку =0090=0=

Sowndjq


ienāktreģistrēties