Intervija ar Normundu Pauniņu „par neatbilstību zvaigznes formātam”

Baiba Altena, 13.02.2008., 07:06

Normunds Pauniņš ir viens no vadošajiem Latvijas house mūzikas Dj (Dj Norsky) un grupas „Otra Puse” vokālists un līderis.

Sastapt Otru Pusi ir bijis grūts uzdevums visos laikos! Gints ceļo starp Rīgu, Talsiem, Dubaju un Londonu. Ivars ir mūžīgi steidzīgs, bet Normunds vienmēr neizgulējies, jo Dj darbs ir tāds – strādāt naktīs! Tomēr tieši ar Normundu var nonākt vistuvāk sarunai par to, kas notiek ar grupu Otra Puse un viņu pašu.

Kādēļ nepiedalījies TV šovā „Zvaigžņu lietus”?

Aizvadīto nedēļu reklāmas ziņoja, ka Normunds Pauniņš pārī ar Agnesi Zeltiņu piedalīsies LNT ekstrēmajā TV šovā „Zvaigžņu Lietus”. Tomēr, tā arī tur neparādījās.

„Piekrītot piedalīties šovā, vispirms jau biju domājis nodziedāt sev tuvas dziesmas, kuras nav saistītas ar grupas Otra Puse repertuāru. Tomēr izrādijās, ka šovs ir iecerēts ar citu – ekstrēmu un teatrālu ievirzi. Apstakļu sakritības, bet visdrīzāk partneru nesaderības dēļ, man neizdevās ar Agnesi sastrādāties. Varbūt arī mana inertuma pret šādiem šoviem kā tādiem dēļ... Es nedomāju par uzvaru! Un šobrīd tomēr negribu piedalīties tādos šovos. Tas aizņem ļoti daudz laika un grupa „Otra Puse” strādā pie jaunā albūma... Bet atzīmēšu, ka Agnesei balss ir godam! Un es visiem šova dalībniekiem novēlu būt draudzīgiem savā starpā, atbalstīt vienam otru, jo galvenais taču ir piedalīties!”

Grupa „Otra Puse” raksta jaunu albumu!

„Izdot jaunu albumu, man nozīmē noslēgt kādu nenosakāma lieluma periodu, kurš vienreiz par visGrupa "Otra Puse"ām reizēm ir jānoslēdz. Šobrīd strādājam pie dziesmām, kuras jau ir puslīdz gatavas - vienai jaiedziet vokāls, otrai - jaiespēlē ģitāra utt. Cerams, ka līdz pavasarim sakrāsies pilns dziesmu albums. Un katra no šīm dziesmām būs īpaša! Vismaz man liekas, ka tas ko mēs daram šobrīd ir labākais, ko esam izdarījuši līdz šim. Un katra no albuma dziesmām varētu būt hits. Nu bet par to jau spriedīs klausītāji... un vēl jau arī dziesmai ir pašai savs spēks. To arī gaidu no grupas jaunā singla „Savādā”!

Grupas Otra Puse dziesmas ir ļoti emocionālas, romatiskas un ar to arī īpašas uz kopējās Latvijas mūzikas grupu radītās mūzikas fona.

„Esmu priecīgs par to, ka viss ko daru ar grupu „Otra Puse” atbilst manai būtībai. Un man ir prieks, ka blakus man ir cilvēki ar kuriem man un es ceru arī viņiem ir emocionāla tuvība”.

Bet kā ar house mūziku?

„Es neredzu īpašu pretstatu tam, ko es daru kā Dj un tam , ko es daru ar „Otra Puse”. Abi virzieni man ir muzikāli tuvi, līdz ar to es nekādā gadījumā nenonāku konfliktā ar sevi. Man patīk gan viens, gan otrs un es esmu priecīgs, ka man ir šī iespēja dziedāt un dīdžējot”.

Grupas „Otra Puse” ieceres!

„Rudens – ziemas periodā filmējām video klipu dziesmai „Ieskaties”. Par cik to darījām uz entuziasma pamata un bez piesaistītiem naudas līdzekļiem, uz doto brīdi darbs ir apstājies montāžas procesā. Ceru, ka izdosies arī šo darbu šogad paveikt. Bet jaunais albums ir prioritāte!”

Lielākie - profesionālie sasniegumi un sapņi, kuri ir īstenoti!

- Pirmais sapnis – stāvēt uz lielas skatuves daudzu cilvēku priekšā un dziedāt piepildījās 90-to gadu sākumā.
- Otrs sapnis – kļūt par Dj, piepildījās 90–to beigās;
- ...un, ja manis dziedāto dziesmu „Pēc lietus”, kuru nu jau 16 gadus vēl joprojām nepārtraukti spēlē radio, var uzskatīt par augstāko karjeras punktu, tad tas arī;
- 2.vieta ar dziesmu „Pēc Lietus” un grupu Otra Puse - Mikrofons 92';
- 2.vieta starptautiskajā komponistu konkursā VIA Baltica ar dziesmu Vestules - 94'.
Koncerti ar grupu Otra Puse:
– 95' gadā Kopenhāgenā – festivālā Art Genda.
- 96' gadā Minsterē. 93' gadā Norčepingā, šajā pilsētā arī tika ierakstīta studijas versija manai dziesmai „Vēstules”.
DJ
- 5.vieta Latvijas Dj Top 100 - 2006. gada.
- 15.vieta DJ Top 100 - 2007.gadā.
Nu tādi, lielāki un mazāki sasniegumi. Augstākais punkts vēl nav sasniegts un sapnis vēl nav izsapņots līdz galam...!  


8 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
rxx, 17.02.2008. 17:38:19
Komentāra reitings: -2.611

Intervija visai sūdīga, nebija vērts cilvēku raustīt piecu nepārdomātu jautājumu dēļ. Bet nu labi, šis ir nekomerciāls portāls, neko jau nevar gribēt.

Bet Otra Puse gan ir superīga grupa, lai čaļiem izdodas! :) Gaidu kaut kādus jaunus gabalus... Lai gan vecie vienlaga labāki. To deviņdesmito gadu fīlingu mūsdienās grūti dabūt. Cerams, ka izdosies! ;)

dzēsts lietotājs, 22.02.2008. 01:40:41
Komentāra reitings: 4.712

mana pirmā bērnības īmo grupa :D
pēc lietus un vēstules ak jel :D

liidzh, 14.03.2008. 21:12:19
Komentāra reitings: 0.009

jap,patiik..
pauninjam noteikti tajaa "shovaa" nebija vietas.. labaa noziimee, protams! un veel ar lelli zeltinju? ne,ne..
Ieskaties klips jau gatavs? kur var redzeet??

dzēsts lietotājs, 06.04.2008. 17:38:52
Komentāra reitings: 1.461

da pauniņš vispār ir baigais dzērājs.

dzēsts lietotājs, 11.04.2008. 21:03:33
Komentāra reitings: 0

Mans tētis ar Normundu bija grupasbiedri savulaik vidusskolā. Un mans krusttēvs laikam kaut kurai dziesmai vārdus sarakstīja. :)
Pauniņš ir no Varakļāniem, lai arī cik spītīgi viņš vienmēr izmestu tikai "no Madonas rajona". :D

aiga, 18.05.2008. 14:23:44 (ip:87.226.19.38)
Komentāra reitings: 0

stulbie klačotāji!

Sanita, 24.05.2008. 20:45:06 (ip:87.99.79.136)
Komentāra reitings: 0

Lai nekad Jums netrūkst spēka darīt to ko dariet- vairot pasaulē SKAISTO! :)

ziemeļmeita, 03.04.2009. 09:45:30 (ip:78.84.61.222)
Komentāra reitings: 0

Man ļoti patīk Pauniņa balss,ļoti,ļoti.Esot divu veidu cilvēki-sportisti un dzērāji.Tā kā visi nevar būt sportisti...Vēl man patika Pauniņa imidžs ar gariem matiem.OK

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz interviju sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Article Post sites permannet russiannewstoday.com scotlandnewstoday.com switzerlandnewstoday.com thedailymailnewstoday.com thedailytelegraphnewstoday.com Dont hesiate to contact us

DavidHiexy

All time cool 000*** lv.hc.lv

KvrqbXTCaR

Hello, It is with sad regret that after 12 years, LeadsMax.biz is shutting down. We have made all our databases available on our website. 25 Million companies 527 Million People LeadsMax.biz

Dino


ienāktreģistrēties