Inokentijs Mārpls – "Ķeras Pie Sirds" – Vinila versijā

Ian Jansons, 08.12.2010., 14:21

Izdevniecības "I Love You" apgādā dienas gaismu ieraudzījis pašmāju punk / harcore / ska grupas Inokentijs Mārpls albums "Ķeras Pie Sirds" vinila plates formātā.

Inokentijs Mārpls – "Ķeras Pie Sirds" – Vinila versijā2007. gadā grupa svinēja 20 gadu jubileju, izdevniecības "Gauja" paspārnē šis albums tika izdots diska versijā, kura tirāža ātri vien izbeidzās, lai trīs gadus vēlāk atgrieztos vinila plates formātā.

Platē iekļuvušas 14 Inokentija Mārpla himnas ar veselīgu humora izjūtu un rokenrola garšu – to skaitā, grāvēji – "Eu, priekšniek!" , "Imperiālistiskā haizivs" , "Sistēma darbojas" , "Dakters nāk" , kā arī divas kaver versijas - "Mārpla" versijā ir dzirdama gan apvienības "Ir Bijuši Mati Un Izbijuši" dziesma ‘Nabagu Himna’, gan arī "NSRD" himna "Ciku caku caurā tumba".

Uzmanību – vinila plates un rokmūzika - šī ir viena no retajām parādībām latviešu mūzikā, kad vinila formātā parādās pašmāju ieraksti, Inokentija Mārpla gadījumā, šis jau ir trešais viņu vinils, iepriekšējie – "Bitīt Matos" ( 7") un "Spēks No Tētiem" (12") jau kļuvušas par sava veida kolekcionāru, melomānu retumiem.

Meklējiet mūzikas veikalos!

 


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
pauls21, 08.12.2010. 16:23:58
Komentāra reitings: 0

vinils laba shtelle. maarpls tapat, protams. kur nez plate taisita.

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
porn videos

Effie

www.topshelftrailers.com

Lenore

Ad futuram memoriam — На долгую память.

psyxhert


ienāktreģistrēties