
Mākslas darbinieku nams piedāvā Igo labākās dziesmas
Evija Novika, 27.11.2007., 11:282007.gada 9.decembrī plkst 17.00. Igo ir kā ģimenes relikvija - vienmēr un visur ar mums.
Viņš dara daudz, un tas viss rod atbalsi publikā, kuru viņš joprojām ik pa brīdim pamanās pārsteigt ar ko jaunu un negaidītu. Nesen klajā nācis Igo pirmais dzejas krājums „Bezgalīgs tuvums”. „Iedvesmu var gūt visur, vajag tikai skatīties, sagaidīt īsto brīdi sevī,” saka mūziķis. Tomēr joprojām Igo liekas interesants kā mūziķis un izpildītājs. Klausītājiem būs iespēja baudīt gadu laikā iemīļotās Igo melodijas Mākslas darbinieku namā 9.decembrī, plkst. 17.00. Koncertā piedalīsies arī taustiņinstrumentālists Juris Kristons un vijolnieks Dzintars Beitāns.
Biļetes var iegādāties biļešu servisa kasēs.
Aktualitātes forumā
Padalies priekā
loli girls multitudinous vid pic
is.gd/BlCAHo
krtk.rs/e1i0ovy
Jorgephorn
Вау, потому что это чрезвычайно хорошо работа! Поздравляю и так держать. Посетите также мою страничку Как выбрать гостевые дома посуточноChristina
Sveiki, aš norėjau sužinoti jūsų kainą.LeeSax
