Halloween Koncerts– Karnevāls

P3LICAN, 11.10.2009., 11:13

31.oktobrī klubā "Melnā Piektdiena" Visu Svēto Dienas jebšu Halloween koncerts-karnevāls.

Veļu un masku nakts - turpinot "Melnās Piektdienas" tradīciju, pēdējo oktobra nakti aizvadīt pie iekurināta ķirbja, ar labu mūziku un smieklīgām atrakcijām, padižoties vai izcelties ar oriģinālu tērpu vai masku, ieraudzīt spoku, satikt sen zaudētu fantomu vai parunāt ar velnu.

Šim vakaram un tikai: grupas uz skatuves būs tikpat neparedzamā ietērpā, kā jūs, Labāko Tērpu un Masku apbalvošana, Politiskais Šautriņu dēlis, eksperimentālais kino un tas vēl nav viss.

 "Soundarcade"Dzīvie Miroņi:

"Soundarcade"
Psychedelic / progressive post metal
"Soundarcade" mūzika tiek radīta no miglainā Pārdaugavas rajona, zaķiem ar ragiem un laboratorijas eksperimentiem.
Grupa, kuras spēks un kvalitāte koncertos izpaužas vislabāk.
Grupas bagāžā divi albumi – "12 Songs Of Jackalope" un šīgada "Daughters Of Moalestia".

"Diseim"
Sludge metal
"Diseim" grupas sākums ir 2007.gads, kad Imants Vovers un Dmitrijs Bulavskis bija noguruši no spēlēšanas savos pop projektos un nolēma ierakstīt dažas happy metal kompozīcijas, kas lēni, bet pārliecinoši noveda pie pilnvērtīga sastāva un nosaukuma. Patīkams pārsteigums, jo sludge metal mūzikas lauciņš pie mums ir mazkopts.
Sastāvā ietilpst arī basists Aleks "Anekdots" – profesionāls un leģendārs personāžs mūzikas aprindās, Imants Vovers – pagan/folk metal grupas Skyforger agrīnā perioda bundzinieks, Dmitrijs Bulavskis – arīdzan manīts grupā "Suņa Stunda".

"Dislocation"
Progressive oriental metal
"Dislocation" ir progressive metal apvienība no Rīgas, kas dibināta 2007. gadā.
Kopš tā laika ir notikušas neskaitāmas sastāva maiņas līdz ar to aktīva koncertdarbība netika izvērsta.
Viens no ietekmes avotiem ir austrumu orientālā un etniskā mūzika, kas grupas skanējumu padara ļoti savdabīgu un Latvijas skatuvei mazāk izplatītu parādību.
2009. gada rudenī tika ierakstīts grupas debijas albums – "XXIX.

"Apēdājs"
Mālpils alternative metal
Cauri gadiem, jau leģendāra Mālpils grupa, kas savās dziesmās apdzied gandrīz visu, kas saistīts ar vārdiem "rokenrols, alkohols, mīlestība".
Nedomāju, ka grupa tika dibināta, drīzāk radusies aiz kau t kādas iekšējas nepieciešamības...tas notika tālajā 96. gadā, kad pasaule vēl bija traka un pulksteņa rādītāji griezās uz otru pusi ...vai tu dzirdi savus sirdspukstus?..nē?...vai tev ir mājās ierocis? kas ir noticis?

"The Black Tea"
Experimental dark rock
Grupa "The Black Tea" - viena pasaule sešas stihijas. Dibināta 2005. gada vasaras norietā. Muzikālais skanējums grūti definējams, indie roks ar daudzām, jo daudzām piedevām, kaut kas psihodēlisks, kaut kas sapņains, kaut kas monotons, kaut kas hipnotizējošs, reizēm nedaudz skarbākās noskaņās un pilnīgi pretēji, viegli un gaisīgi.

"Silent Daniel"
Decadent psychedelic rock
"My thoughts against my belief My dreams against my reality". "Silent Daniel" pastāvēšana aizsākusies 2008. gadā pakāpeniski izveidojoties pašreizējajam sastāvam. Grupa muzikālā ziņā atsakās no žanru robežām un brīvi kombinē stilus, lai radītu vienkārši skaistu mūziku, ko ir prieks spēlēt un ar pilnu atdevi sniegt publikai. Tematika – par cilvēka iekšējās pasaules izziņu un brīvību, par lietām, kuras vieno visus cilvēkus. Par nepieciešamību pēc mīlestības, sapratnes un mājām, kas tik bieži izrādās neiespējami pastāvošajā realitātē.

Dj Zebra – post rock / post metal
Dj Scarons – ghost rock / Nlo metal
Dj Haralds Strapāns – aerobikas nodarbības iereibušiem pasažieriem
 


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
Krivičs, 11.10.2009. 20:43:10 (ip:85.234.162.140)
Komentāra reitings: 0

loti patīkams koncerts paredzams. Kokteilis nepajokam

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Top Sites for article Post theheraldnewstoday.com theindependentnewstoday.com theirishtimesnewstoday.com theirishtimestoday.com themetronewstoday.com themirrornewstoday.com Dont hasiate to contact us

Jeremysiz

Крайне советую газон мск, их специализация это автополив, качество высочайшее

BernardEnund

All time cool 000*** hc.lv

BJMMbrqKsn


ienāktreģistrēties