Grupas "Remix" koncertturneja

Aivars Hermanis, 07.10.2015., 10:22

Pirms 30 gadiem, tajos tālajos laikos, kad brīva Latvija vēl bija kā sapnis, tika dibināta grupa "Remix". Kas tad ir šī supergrupa "Remix"?

Grupas "Remix" koncertturnejaIgo, Aivars Hermanis, Jevgēņijs Ščapovs, Eduards Glotovs, Uldis Marhilēvičs un Vilnis Krieviņš toreiz – 80 gadu beigās atraktīvi puiši un nu – pēc 30 gadiem vīri, kuri savā šarmantajā vecumā joprojām spēj salauzt meiteņu sirdis. Viņi visi kopā – "Remix".

Iespējams, ka jauniešiem, kuriem pagājušā gadsimta astoņdesmitie gadi ir tikpat mistiska vēsture kā Tutanhamona laiki, vārds "Remix" ir pasvešs. Taču, izdzirdot dziesmas radio, nav šaubu, ka atpazīstamība būtu tūlītēja. "Meitene kafejnīcā", "Dzeltenās kurpes" un vēl daudzas citas, būtu tā lielākā sasaiste ar jaunāko paaudzi un "Remix". Savukārt trīsdesmitgadniekiem un vecākiem supergrupa – tās ir emocijas uzjundošas atmiņas par dziesmu "Pie laika". Un kurš gan neatceras izteiksmīgo un neatkārtojamo video "Komunālajam blūzam"?

Kas ir tas īpašais, kas vieno "Remix" un liek mums ieklausīties viņu muzicēšanā?

  • Lieliskās balss īpašnieks Igo, labākais ģitārists A.Hermanis, veiksmīgais komponists un pianists U.Marhilēvičs, labākais rokbundzinieks V.Krieviņš, labākais basģitārists E.Glotovs ir vienaudži, visi krietni liepājnieki, profesionāļi ar muzikālo izglītību;
  • "Remix" mākslinieki ir perfekcionisti mūzikā, jo var sagādāt pārsteigumus jebkurā žanrā, t.sk. arī sadarbībā ar teātriem, koncertierakstiem Latvijā un ārzemēs;
  • Četri grupas mūziķi ir aranžētāji, komponisti, kuri strādā ierakstu studijās un aktīvi darbojas vairākos projektos vienlaicīgi.
  • Mūziķi ir piedalījušies konkursos gan savā instrumentu grupā, gan ar "Remix", gūstot galvenās godalgas gan grupas sākuma periodā, gan vēlāk. Viņi ir koncertējuši gan Krievijā, gan tuvākās un tālākās ārzemēs.
  • Ja grupai ir tāds krusttēvs kā Maestro Raimonds Pauls, tad panākumi un veiksme ir neizbēgami un pašsaprotami. Visus mūziķus noteiktā laika posmā "uzrunājis" R.Pauls un vadījis viņu muzicēšanu savos ansambļos, kā arī bijis pasniedzējs Konservatorijā. "Remix" puiši, sākotnējā periodā esot ciešā saistībā ar Latvijas Radio, savā pastāvēšanas laikā mūzikas augsto kvalitāti nav zaudējuši ne mirkli;
  • "Remix" mūziķus vieno svarīgs apzīmējums Latvijas mūzikas enciklopēdijās – "Labākais no...".

Latvijas rokmūzikas leģenda, supergrupa "Remix" šoruden ar koncertiem četrās Latvijas pilsētās atzīmēs savu 30. jubileju. Koncerti notiks laikā no 14. līdz 18. novembrim, tajos skanēs instrumentālā mūzika un populārākās Remix dziesmas jaunradītos aranžējumos - kopā ar Liepājas simfonisko orķestri diriģenta Jēkaba Ozoliņa vadībā. Jubilejas koncertu viesmākslinieki būs dziedātāja Ieva Kerēvica, Ivars Kalniņš (perkusijas) un pūšamo instrumentu grupa "Jokers horns".

"Remix" koncertturneja sāksies 14. novembrī Rēzeknē, Latgales vēstniecībā "Gors", turpināsies 15. novembrī Cēsīs, Vidzemes koncertzālē "Cēsis" un 16. novembrī Rīgā, Dailes teātra Lielajā zālē. Turnejas noslēgums gaidāms 17. un 18. novembrī Liepājā, jaunajā koncertzālē "Lielais Dzintars" tās atklāšanas programmas ietvaros.

Biļetes "Biļešu paradīzes" kasēs.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Купить диплом быстро: где искать диплом купить цена <a href=diplom-trues.ru>diplom-trues.ru</a> .

diplom_kupit_juen

Theme site super 000*** ru.hc.lv

CqTLSJjEEJ

Theme site super 000*** hc.lv

hLOZFPfazA


ienāktreģistrēties