Grupai "Cacophonics" 5 gadi

"Cacophonics", 13.11.2007., 21:11

Piektdien,30.novembrī klubā "Depo" rough pop punk grupa "Cacophonics" svin nu jau piekto pastāvēšanas gadadienu.

Piektdien, 30.novembrī, klubā "Depo" pop punk grupa "Cacophonics" svin nu jau piekto pastāvēšanas gadadienu. Bez "Cacophonics" koncertā piedalīsies arī grupas "Pent-in Dreams", "PND", "In The Box" un "Seat Free".

Šai jubilejas koncertā "Cacophonics", kas 2007.gada vasarā piedzīvoja bundzinieku maiņu, nāks klajā ar jaunāko veikumu – divām jaunām dziesmām, kas tika ierakstītas novembra sākumā Valmieras "Hodila Records" studijā un CD formātā koncerta gaitā tiks izdalītas pasākuma apmeklētājiem.

Grupa vēlas pateikties visiem draugiem, kolēģiem un organizatoriem par atbalstu šo gadu garumā, bez kura nebūtu iespējams sagaidīt šo apaļo pastāvēšanas jubileju un kā dēļ ir vēlme un motivācija darboties arī turpmāk.


Šai jubilejas koncertā "Cacophonics" nāks klajā ar jaunāko veikumu – divām jaunām dziesmām, kas tika ierakstītas novembra sākumā Valmieras "Hodila Records" studijā un CD formātā koncerta gaitā tiks izdalītas pasākuma apmeklētājiem.

"Pent-in Dreams" (rock/alternative) – nedaudz vairāk par gadu pastāvošā grupa turbo tempos iekaro klausītāju ausis un vinampu plejlistes. Visi pieci tās dalībnieki ieguvuši muzikālās izglītības, kā arī jau iepriekš spēlējot un dziedot manīti citos ansambļos. Grupas, kurā bez ģitārām un bungām ietilpst arī vijole un taustiņi, dziesmu teksti galvenokārt ir par patiesām jūtām,draudzību un emocionālajām fantāzijām Tulkojumā "Pent-in dreams" nozīmē "ieslodzīts sapņos", kas arī izsaka visu par šo grupu.

"PND" (punk/oi!) pankroka veterānu grupa, kuras nosaukums bija manāms jau pagājušās tūkstošgades pankroka saietu afišās, šķiet, komentārus vairs neprasa. Laika gaitā pārdzīvojot vairākas festotāju paaudzes kā arī grupas sastāva izmaiņas, Pavasars, Agris, Šakālis un Didzis, nesen sastāvam pievienojoties Laurim ("Soundarcade"), ir sasparojušies un grasās drīzumā gaismā celt savu jauno studijas albumu, kurā skanējums, kā paši saka, ir palicis nopietnāks un viss notiek!

"In The Box" (pop/punk), kā viņi sevi apzīmē - trīs cilvēki, trīs idioti, trīs
neveiksminieki – mijoties dažādiem sastāviem un nosaukumiem 2005.gadā sāka pievērsties college punk mūzikai, ko itin veiksmīgi pārstāv vēl šobaltdien. Nākamā gada pavasarī sagaidāms grupas pirmais EP albums.

"Seat Free" (pop punk/ punk rock) trijotne, ietekmējusies no "Green Day", "Blink 182" un "Offspring", spēlē enerģisku pankroku jau kopš tālā 2004.gada un pēdējā laikā aktīvi sākuši rakstīt jaunas dziesmas, kuras, protams, varēs dzirdēt arī šajā koncertā.

Ieeja:
4Ls/pēc 22:00 5 Ls. Ar dresscode "dzeltens" (puse no apgjeerba) 2Ls
lētāk, ar flaijeri 1Ls lētāk.

1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
dzēsts lietotājs, 14.11.2007. 17:31:50
Komentāra reitings: -1.1

Rough Pop Punk !?
Užas,gģje mir katajetsa !?

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Спасибо, этот сайт чрезвычайно полезный. посмотрите также эту страничку и дайте ей оценку =0090=0=

Sownibh

Hello! This post was created with XRumer 23 StrongAI. Good luck :)

XRumer23Lor

Не отставать крутую работу!! Люблю это! посмотрите и мою страничку и дайте ей оценку =0090=0=

Sowndjq


ienāktreģistrēties