Grupa "Holy Lamb" uzstāsies koncertā "Baltu Roks"

Drucegs Spragmints, 31.03.2009., 13:19

4. aprīlī, klubā "Depo" Vecrīgā risināsies koncerts "Baltu roks".

Koncertā muzicēs daudzsološā Lietuvas grupa "Ashtrey", "Toms Londons" un "Medieval Child" no Latvijas, kā arī mūsu valstī pazīstamākā progresīvā roka apvienība "Holy Lamb". Koncerta sākums – pulksten 21.00.

Kopš šā gada sākuma, kad "Holy Lamb" atsāka koncertdarbību atjaunotā sastāvā un ierakstīja singlu "Look Toward the Sun", ko ēterā vairākkārt atsk aņojis Radio SWH, grupai tā būs trešā publiskā uzstāšanās. "Trīs koncerti trijos mēnešos nav slikts rādītājs, jo īpaši ja ņemam vērā to, ka aizvadītajā gadā nekoncertējām nemaz. Mums ir pārliecība, ka pašreizējā sastāvā savā jaunradē varēsim gāzt kalnus. Nevaru atcerēties, kad iepriekš mums bijis tikpat spēcīgs, simfoniski piesātināts skanējums, un koncertā klubā "Depo" piedāvāsim to izbaudīt visiem klātesošajiem," komentē grupas dibinātājs, vokālists un ģitārists Aigars Červinskis. Patlaban "Holy Lamb" sastāvā muzicē arī Uģis Zemītis (bass), Juris Rāts (taustiņi, vokāls), Aleksandrs Volperts (ģitāra, e-lociņš), Uldis Ēlerts (ģitāra, taustiņi) un Jānis Burmeisters (sitaminstrumenti).

Rokmūzikas cienītāju interesi pelna arī viesi no Lietuvas- "Ashtrey", kas pirms diviem gadiem iekļuva mūsu kaimiņzemes Eirovīzijas nacionālās atlases finālā, nenododot savas muzikālās vērtības. "Ashtrey" radošo darbību aizvadītajā gadā atzinīgi novērtējusi Lietuvas Televīzija, kas šai rokgrupai piešķīrusi apbalvojumu kategorijā "Gada labākā debija".

Koncerta iesildītāju loma būs atvēlēta alternatīvā roka grupai "Toms Londons", kuras melodiskā mūzika, izteiksmīgie Raimonda Liepiņa (arī "Morpholatria" dalībnieks) dziedājumi un interesantā ģitāru saspēle varētu būt atklājums daudziem klausītājiem. Vakara noslēgumā uzstāsies Latvijas hārdroka grupa "Medieval Child", kas ar savu mūziku visvairāk iepriecinās tos, kuru sirdīs joprojām ir dzīva mīlestība pret XX gadsimta 70. gadu roka klasiku.
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Крайне советую газон мск, их специализация это автополив, качество высочайшее

BernardEnund

All time cool 000*** hc.lv

BJMMbrqKsn

Крайне советую gazon-msk, их направление деятельности это автополив, они знают свое ремесло.

Bernarddyday


ienāktreģistrēties