Goran Gora šo piektdien sniegs pēdējo koncertu kopā ar līdzšinējo sastāvu

Anita Alksne, 15.12.2008., 14:19

Šajā piektdienā, 19. decembrī, ap pusnakti Goran Gora Studentu klubā sniegs pēdējo koncertu kopā ar līdzšinējo pavadošo sastāvu.

Goran GoraLūk, kādu informāciju Studentu klubs atrada kāda populāra publiska portāla Goran Gora mūzikas profilā:
"Pavisam nedaudz palicis ko šajā gadā izdzīvot... Iespējams, ka šajā gadā izdzīvotais arī būs beigas kaut kam, kas līdz šim bijis neapgāžams... bet, kā mēs visi zinām, katras beigas ir kaut kā jauna sākums. Pašlaik notiek aktīvi jaunā Goran Gora albuma sagatavošanas darbi, un tas ienesīs radikālas pārmaiņas Goran Gora mūzikā. Līdz ar to, nebaidos šī vārda, Studentu Kluba koncerts būs PĒDĒJAIS koncerts, kad Goran Gora spēlēs šādā sastāvā, ar šādu instrumentu salikumu... Tāpēc aicinu visus klausītājus, kuriem kaut ko nozīmē šis balkāniskais vārdu salikums, pēdējo šī gada Goran Gora koncertu atzīmēt pēc visiem parametriem. Papildus koncertu pavisam noteikti nebūs vēl ilgu, ilgu laiku..."


Mūziķi tikko atgriezušies no Francijas, kur uzstājās festivālā "Transmusicales". Tā kā šogad festivāls notika jau 30. reizi, tas bija īpašs notikums gan mūziķiem, gan organizatoriem.
Goran Gora: "Šis viennozīmīgi ir viens no vislabāk organizētajiem festivāliem, kādus man nācies redzēt. Šķietami mazs, tomēr – gana liels festivāls, kur savas Francijas gaitas sākuši Nirvana, Bjorka, The Ting Tings, Beastie Boys, Kaiser Chiefs, I’m From Barcelona u.c. Jāpiebilst, ka tieši šis brauciens ir nozīmīgi mainījis manas domas par mūzikas biznesu un ko man tur darīt.. Jau uzreiz pēc atbraukšanas sākam domāt par darbu studijā."


Goran Gora uzstājies pasaules lielākajā mūzikas konferencē SXSW Ostinā, Teksasā, ASV, koncertējis Lielbritānijā, Zviedrijā un Vācijā. Pašu mājās mūziķis iesildījis Kings of Convenience un Novelle Vague, kā arī manīts vairākos vasaras festivālos un koncertu norises vietās tepat Latvijā.


Līdz šim dziesminieks Studentu klubā uzstājies vienu reizi – ar akustisku programmu sava debijas albuma "JetLag" ieskaņās tūrē pagājušā gada nogalē.


Par dejām un atmosfēru rūpēsies DJ Rojas Klāvests (MetaKafe).
Ieeja klubā no plkst. 22:00, biļetes iepriekšpārdošanā www.bezrindas.lv
Cenas iepriekšpārdošanā: studentiem Ls 3,00, ne-studentiem Ls 4,00, pie ieejas koncerta vakarā studentiem Ls 4,00, ne-studentiem Ls 5,00.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Купить диплом быстро: где искать диплом купить цена <a href=diplom-trues.ru>diplom-trues.ru</a> .

diplom_kupit_juen

Theme site super 000*** ru.hc.lv

CqTLSJjEEJ

Theme site super 000*** hc.lv

hLOZFPfazA


ienāktreģistrēties