Roberts Gobziņš un "Baltic Balkan" "Nabaklab"

Edgars Āboliņš, 30.04.2010., 19:25

1. maija vakarā "NABAKLAB" pirmo reizi Latvijā uzstāsies lietuviešu DJ apvienība "Baltic Balkan".

Dzīvās mūzikas zālē ar īpašu priekšnesumu un ska deju stundu Roberts Gobziņš– Roberts Gobziņš un "Resnie putni".

"Baltic Balkan" saknes meklējamas dienvidslāvu pankrokā un neskaitāmās lieliskās Balkānu filmās, taču paši projekta dalībnieki nāk no Viļņas, kur, saplūstot ukraiņu, poļu, lietuviešu, krievu, tatāru un čigānu ietekmēm, radies enerģisks Balkānu mūzikas paraugdemonstrējums, kādu Rīgā nav nācies redzēt bieži. Jāpiebilst, ka Dj kolektīvam "Baltic Balkan" šī ir pirmā uzstāšanās Latvijā.

Par kluba lielo zāli visa vakara garumā rūpēsies Roberts Gobziņš, kas šoreiz ne tikai spēlēs, bet arī papildinās savu uzstāšanos ar dažādām video projekcijām.

Pasākuma sākums 21:00, ieejas maksa – 3 lati vai 2 lati ar flaijeri, kas pieejams kluba mājas lapā.

"Nabaklab" atrodas Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12.
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.





atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Именно этот вопрос меня и волнует x000 dgdfghkjh@gmail.com hc.lv To set your password Login Details Your account has been created creating an account Username

Ikxkjhdkgf

Всяко разное бывает толком x000 dgdfghkjh@gmail.com rus.hc.lv To set your password Login Details Your account has been created creating an account Username

Podtverdi rezultat www.anallador8.temp.swtest.ru Jugdhgkdfg

New Member Introduction – Happy to Join the Community

SantodeM


ienāktreģistrēties