"Gelousy" - grupa, kas jau 10 gadus palikusi uzticīga grunge skanējumam

Edzis, grupa "Gelousy", 17.01.2007., 17:30

20.janvārī savā ziņā leģendārai grupai "Gelousy" iznāks otrais albums ar nosaukumu "Lost & Found". Leģendārai tajā ziņā, ka nav jau daudz grunge un rock stilā spēlējošu Latvijas grupu. Vairākas ir bijušas un jaunas radušās, bet palikušas šim mūzikas stilam uzticīgas tikai nedaudzas, un viena no spēcīgākajām to vidū ir "Gelousy".

Grupa "Gelousy"Par sastāvu un muzikantiem Gelousy nav ko kautrēties, jo zemais balss tembrs pieder dziedātājam Jānim Vanagam, kurš vairākus gadus atpakaļ dziedāja grupā „Nejautā”. Jānis Vanags ir vairāku gan komerciālu, gan nekomerciālu festivālu dalībnieks, kā arī dažādu balvu ieguvējs. Ģitāras grupā spēlē tādi meistari kā Edgars Ķauķis (Melnais), kurš savas ģitārista gaitas uzsāka grupā „Husqvarn”. Un šobrīd laikam ir maz rokgrupas Latvijā, kurās viņš nebūtu spēlējis. Ģitārists Eduards Ancāns (Edzis) savu ģitāras spēli pilnveidojis grupās „Grind master Dead”, ”Big Love & Sex forever”, „Voiceks Voiska”. Basģitārists Jurģis Blumbergs spēlējis „Hell Patrol”, „D.D.Rabit”, „Old Soldiers”, savukārt bundzinieks Pāvils Bobrovskis arī šobrīd turpina spēlēt grupā „EXIT”.


Albumā LOST & FOUND apkopotas dziesmas, kas radītas dažādos laika periodos. Tomēr lielākā daļa dziesmu ir jaunas un radītas pēdējo 2 gadu laikā. LOST & FOUND iekļautas dažas arī jau dzirdētas dziesmas svaigā skanējumā. Piemēram, „Somehow ” ir ierakstīta jaunā kvalitāte. Dziesma ”Superhead” izdevusies kā pārsteigums pašai grupai, jo dziesma nav no jaunākajām, bet tik plašā skanējumā un ar tik lielu grunge ietekmi laikam ir vienīgā albumā. „In my hands ” ar panākumiem ir skanējusi radio 2005.gadā. dziesma „Highway” kas ir noslēdzošā albūmā tika radīta burtiski 20 minūšu laikā meģinājuma procesā, bet nav nebūt tā sliktākā. Kopumā albūms ir melodisks un jūtama mierīga noskaņa, tomer ar tādam dziesmām kā „Officeman”,”Story of the Black barrow”un „In my hands” ir jūtams ka grupai nav sveša arī assāka ritma izjūta.


Par katru no dziesmām ir ko pastāstīt, tomēr iesakām klausītājam pašam atrast un sajust „LOST&FOUND” noskaņas. Albumā kopā ir 13 dziesmas, kuras radītas dažādos garastāvokļos un dažādās situācijās. LOST & FOUND ir grupas Gelousy vārds mūsdienu pasaulei un cilvēcei kādu nu grupa to jūt, varbūt brīžiem nedaudz komisku un nožēlojamu. Tomēr kādi esam un ko jūtam patiesībā, tas lai paliek katra paša ziņā.

Informācija internetā:

www.gelousy.lv  
www.myspace.com/gelousy


3 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
kuritj, 18.01.2007. 12:31:32
Komentāra reitings: 0

YEAH!! GOOD!! :))

dzēsts lietotājs, 19.01.2007. 08:07:15
Komentāra reitings: 0

kur vares dziesmas dabut ? :)

kuritj, 19.01.2007. 16:56:36
Komentāra reitings: 0

CD? :))

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
cp loli freulein ==> biturl.top/qeAJJf <== ==> rlys.nl/6epap3 <==

AdolfoFlart

Top News Sites for article post dailymirrornewstoday.com dailystarnewstoday.com dailytelegraphnewstoday.com dutchnewstoday.com dwnewstoday.com europeannewstoday.com Don't hasitate to conatct us.

StephenWepay

News Sites for Article post frenchnewstoday.com germaynewstoday.com guardiannewstoday.com headlinesworldnews.com huffingtonposttoday.com irishnewstoday.com Dont hasitate to contact us

AnthonyCab


ienāktreģistrēties