"Fresh Blood IV"

Valdis, 06.03.2008., 13:30

Piektdien, 14. martā, klubā "Melnā Piektdiena", notiks šīs sezonas pēdējā konkursa "Fresh Blood" kārta.

Tajā varēsiet vērtēt grupas "Goreslut", "Spoltr", "Apocatastasis", "Consumed" un "Relicseed".

Izņemot konkursantus, atbalstot jaunos mūziķus koncertā piedalīsies grupa, kas savu darbību uzsāka šai pašā konkursā vairākus gadus atpakaļ, bet nu jau paspējusi ieņemt līderu statusu savā žanrā Latvijā, kā arī cieņu aiz tās robežām – "Frailty".

Atgādinam, ka no katras konkursa kārtas tiek izvēlētas divas grupas, kuras tiksies finālā (18. aprīlī klubā „Melnā Piektdiena”), un cīnīsies par galveno balvu – iespēju ierakstīt vienu dziesmu profesionālā ierakstu studijā, kas tiks iekļauta kārtējā latvijas metal mūzikas izlasē „Melnā Piekdiena”, kā arī iespēju uzstāties festivālā „Metalshow Open Air 2008”!

Atgādinām, ka konkursa finālā jau iekļuvuši "The Blackout", "Anal Punishment", "Synodic", "Requitall", "Cult Of Distruction", "Pure Sickness", "Lassie The Cat", kuriem pievienosies arī divi šīs kārtas uzvarētāji.

Grupa "Spoltr" dibināta 2001. gadā. "Spoltr - Mēs devām vārdu mūsu noskaņojumam (aurai), tāpēc arī tāds nosaukums. Stilu pašiem grūti saprast, nu bet laikam Alternative Metal, Hard Core, Hard Rock... klausītājs labāk zinās un noteiks pats." Apveinībā ir 5 dalībnieki - Māris Lovniks - ģitāra, vokāls; Vitālijs Anikjevs - vokāls; Artūrs Meļņikovs - basģitāra; Jevģēnijs Tarasovs - bungas; Vjačeslavs Pilipovs - ģitāra.
Stils ar gadiem ir mainījies un spēles līmenis arī. Viņi dzied par visu, kas notiek mums apkārt un ko mēs pat dažreiz neievērojam. Dziesmas ir krievu valodā.
Puiši ir piedalījušies vairākos pasākumos, koncertējuši pa Latgales reģionu (Daugavpils, Preiļi, Līvāni, Varakļāni, Viļāni, Madona, Rēzekne utt), kā arī piedalījušies konkursā "Tu esi pamanīts", kur gandrīz iekļuva labāko trijniekā - mazliet pietrūka skatītāju balsu.
Sastāvs, ir mainījies vairākas reizes - mainījies ģitārists un bundzinieks. Ceram, ka šis būs galējais un stiprākais sastāvs.

"Apocatastasis"
Grupa dibināta 2006. gada ziemā un spēlē black metal.Dalībnieki jau agrāk atzīmējušies projektos "Fimoz", "Anti", "Blackhearted Aggels". Grupas sastāvā ir pieci cilvēki – Alex (guitars),Tt(bass), Linda (keyboards), Janka(drums), Zimogor (vocal).
Lirikā tiek aizskartas senas civilizācijas,to mīti,cilvēka eksistences bezjēdzība cīņā pret dabas spēkiem.

"Consumed"
Grupu 2004.gada beigās nodibināja basists Aleksandrs Potapovs un ģitārists Oļegs Bogdanovs. Vēlāk viņiem pievienojās bundzinieks Vadims Vetrins. Grupa spēlē old-school death metal. Pēc kada laika komanda uz ilgstošu laika periodu pārtrauc savu darbību. 2007.gada februārī grupai pievienojās ģitārists Andrejs Goļevs, bet jau drīz aiziet bundzinieks. Viņu aizvieto bungmašīna kamēr nepievienojas Vladislavs Kačanovskis. Grupas dalībnieki uzskata, ka šis grupas sastāvs ir veiksmīgs un ļoti stabils. Tagad grupa spēlē techno-death metal. Dziesmās viņi izsaka savas domas par dzīvi, morālām vērtībām un visu, kas notiek mums apkārt.

"Goreslut"
3 galīgākie psihopāti tiekoties vairākos tusiņos un pēckoncertu dzerstiņos beidzot nolēma radīt projektu, kurā varētu brīvi darīt ko grib, un kā grib, apmierināt visas vēlmes, kas nevar būt apmierinātas pamatbandās, vai spēlējot citos projektos. Grupa spēlē brutal death metal.

"Relicseed"
Hard rock/classic metal apvienības Relicseed pirmsākumi meklējami 2004. gada novakarē, kad reiz bijušās grupas „A State Of Feeling That Has No End” ģitārists ierosināja atkalapvienošanos. Piekrita bundzinieks un basiste, talkā ņemot vēl vienu ģitāristu. Pēc pirmajiem mēģinājumiem tik nolemts, ka iesāktais jāturpina četratā.
Līdz 2006. gada vasarai sākotnējais trīs puišu un meitenes sastāvs ir vairākkārtīgi mainījies, kad Relicseed nostabilizējās kā četru puišu grupa: Edgars Rakovskis(balss, ģitāra), Mārtiņš Rudzītis (ģitāra), Kārlis Catlaks (basģitāra), Rolands Klušs (bungas).
Koncertdarbību grupa sāka ar priekšnesumu leģendārajā klubā „Saksofons”, laika gaitā „uzkalpojoties” līdz klubiem „Depo”, „Alcatraz” un „Studentu klubam”.
Pirmo reizi masu medijos grupa sevi prezentē 2005. gadā ar savai daiļradei ne visai raksturīgo balādi „Again”, kas izskan gan radio Swh „Priekšnamā” (4. nedēļu laikā 1. vieta), gan radio Swh Rock raidījumā „Ražots Latvijā”. Pēc nepilna pusotra gada pārtraukuma grupa ieraksta nedaudz „smagāko” „Mirkli Pie Sevis”. Tiek nospēlēts „Bildēs 2006” kopā ar Igo, ar kuru norit arī turpmāka sadarbība arī nākamā gada vasarā „Līvu” veterāna rīkotajā „Jūrkalnes talkā”.
2007. gada sākumā Relicseed nospēlē pāris koncertus studentu pasākumos kopā ar „Pienvedēja Piedzīvojumiem” un „Dzelzs Vilku”, bet 2007. gada beigās auditorijai sevi prezentē krietni enerģiskākā ampluā:
* tiek nospēlēts skanīgs 2 dziesmu koncerts kārtējās „Bildēs”, un grupas sadarbība ar leģendāro Urbiku jeb Normundu Stefenhāgenu („Huskvarn”);
* grupa ieraksta divas jaunas dziesmas – „Monologue” un „Bailes”.
Pēdējā kompozīcija grupu burtiski „iecēla” radio Swh Rock apritē. Dienu pēc demo Cd iznākšanas, materiāls tika nogādāts radio Swh Rock guru Gustavam Terzenam, kurš „Bailes” pirmatskaņoja savā vakara programmā. G. Terzens arī palīdzēja konkrētāk nodefinēt grupas muzicēšanas stilu, nosaucot to par hard`n`heavy. Kopš 18. decembra abas dziesmas (arī „Monologue”) skan Swh Rock.
2008. gada janvārī Relicseed tiek uzaicināti „iesildīt” vienu no Latviešu smagākajām grupām Sanctimony – norit vērienīgs koncerts Liepājas Fontaine Palace.
Šobrīd grupa aktīvi gatavojas demo albuma izdošanai.

1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
femme_fatale, 06.03.2008. 19:19:41
Komentāra reitings: 1.194

5 Ls pārāk sālīta ieejas maksa. Labāk jāgaida fināls.

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
best porn

Ludie

Theme site super 000*** rus.hc.lv

exBwCinKKa

<a href=www.win-rar777.com>best coefficient ever</a>

RichardExips


ienāktreģistrēties