Festivāls „Tu esi pamanīts”

Kaspars Kravinskis, 03.08.2006., 14:25

Lielākais un ietekmīgākais mūzikas konkurss Latvijā noslēgsies ar grandiozu divu dienu koncertu Jūrmalā.

11. un 12. augustā Jūrmalā, ūdens atrakciju parkā „Nemo” sastapsies grupas no visiem Latvijas novadiem, lai noskaidrotu, kas iegūs prestižo „Tu esi pamanīts” labākās grupas nosaukumu, iekarotu skatītāju sirdis un līdz ar to arī iegūtu skatītāju simpātijas nosaukumu, kā arī katrs grupas dalībnieks cīnīsies par labākā sava instrumenta pārvaldītāja nosaukumu.

7. rokmūzikas festivāls savas pastāvēšanas laikā Latvijas klausītājus iepazīstinājis ar tāFestivāls "Tu esi pamanīts"dām grupām kā, Z-Scars, Gain Fast, Double Faced Eels un Busy Bee, kas ir iepriekšējo gadu festivāla uzvarētāji; konkursā piedalījušās tādas grupas kā Hospitāļu iela, The Mundane, Sweetlife, Jane’s Unit, Soundarcade, Morning After, Xenos, Bez PVN, Astro’n’out, Feisless. Šīs grupas šodien ir neatņemama sastāvdaļa neskaitāmos mūzikas festivālos, tās magnetizē skatītāju tūkstošus visā Latvijā.

Kopš 2000. gada festivāls piedzīvojis neskaitāmas pārmaiņas. Sākotnējā norises vieta – Mellužu estrāde aizstāta ar Dzintaru koncertzāli un šogad – ar ūdens atrakciju parku „Nemo”. Līdz ar norises vietas maiņu, palielinājušies arī festivāla apjomi - daudzkāršojies konkursa un viesu grupu skaits, tām piesaistīta plaša publicitāte un mediju uzmanība visā Latvijā.

Jau otro gadu festivāla neatņemama sastāvdaļa ir TEP EXTREME – velotriāla sacensības. Paralēli Latvijas labāko velotriālistu paraugdemonstrējumiem 11. un 12. augustā norisināsies atklātās sacensības „Speed Trial” un „Trial Freestyle”. Lielu atsaucību guvuši TEP EXTREME paraugdemonstrējumi festivāla pusfinālos Preiļos un Liepājā.

11. augusts – festivāla noslēguma pirmā diena – veltīta Vidzemes novada, Rīgas, Rīgas rajona un Jūrmalas grupu konkursam. 10 grupas no Rīgas, Jūrmalas, Valmieras, Ogres un Baldones pārstāvēs tādus mūzikas stilus kā ulbroks, bundžroks, mēbeļroks, mathmetal, klasiskais metāls, smagais metāls, pankroks un roks. 4 no šīm grupām iegūs tiesības pārstāvēt šo reģionu fināla koncertā festivāla otrajā dienā. Tomēr, ar konkursu vien pirmā diena nebeigsies – to noslēgs viesu grupas. Jane’s Unit, Busy Bee, Z-Scars un Dzelzs Vilks līdz pat vēlai naktij dārdinās „Nemo” ūdens atrakciju parkā. Ko par šādu pasākumu teiktu pats Žila Verna kapteinis Nemo? Droši vien parūpētos, lai viņa leģendārā zemūdene „Nautilus” tiktu aprīkota ar tieši tādu pat skaņas un gaismu aparatūru, kāda uzstādīta uz skatuves!

12. augusts – festivāla noslēguma otrā diena – Latgales, Kurzemes, Zemgales, Vidzemes, Rīgas, Rīgas rajona un Jūrmalas labāko grupu konkurss. Grupām, kuras izturējušas festivāla pusfināla konkursus, kāpjot uz skatuves, pienāks nozīmīgākais un atbildīgākais brīdis – tām tiks dota iespēja parādīt labāko, ko grupas sasniegušas savā pastāvēšanas laikā un likt sasniegto novērtēt žūrijai un skatītājiem. No 10 fināla grupām tikai viena iegūs prestižo „Tu esi pamanīts” labākās grupas nosaukumu, kas tai pavērs ceļu uz plašām mūzikas skatuvēm, to starpā „Liepājas dzintarā”, „re:loud”, nokļūšana radio SWH Priekšnama topā, kā arī ļaus izmantot ieraksta laiku studijā K3. Nenoliedzami, arī citi apbalvojumi grupas prestižu var tikai uzlabot, to skaitā šogad – labākais ģitārists, labākais vokālists, labākais bundzinieks, un citi. No skatītājiem atkarīgs, kura no grupām iegūs skatītāju simpātijas balvu – otru nozīmīgāko festivāla apbalvojumu. Pēc apbalvošanas ceremonijas, uzsākot festivāla viesu koncertu, vietu uz skatuves ieņems pagājušā gada skatītāju simpātija – grupa no Jūrmalas Feisless. Tiem seko liepājnieki Detlef’s Zoo, zviedru Waterdog, kura paspējusi iekarot plašu atsaucību arī Latvijā un spilgtie Pienvedēja Piedzīvojumi. Festivāla pēdējo dienu noslēgs Soundarcade.

Festivālu organizē Jūrmalas teātris un Show Empire Group. Nakšņošana „Nemo” kempingā par īpašām cenām – www.nemo.lv.

Biļešu cenas – festivāla norises vietā un „Biļešu paradīzes” kasēs un internetā:
11.08 – 2Ls; 12.08 – 3Ls; 11.08+12.08 – 4Ls.
Plašāka informācija – www.tep.lv


5 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
a., 05.08.2006. 10:54:45 (ip:62.85.27.223)
Komentāra reitings: 0

Math metal \\m/
8)

dzēsts lietotājs, 05.08.2006. 14:32:07
Komentāra reitings: 0

hmm.varbūt jāaizmauc

madbat, 07.08.2006. 09:57:24
Komentāra reitings: 0

a kaapees gan vajag notikt gan labai dabai, gan tu esi pamaniits, gan Jaunaas rokmuuzikas festivaalam vienaa laikaa??? man jaamocaas lai izlemtu uz kuru braukt...

dzēsts lietotājs, 07.08.2006. 12:21:51
Komentāra reitings: 0

Tas jau ne jau tikai šonedēļ. Tā ir visu laiku. Nu kaut vai tā pati Zaļumballe un Dark Ligo reizē. Mūžīgās dilemmas :D

adellada, 07.08.2006. 12:47:23
Komentāra reitings: 0

un zvērā ar bliezienu bija :D bet tru nebija 2domu :D -zvērā.
es laikam izšķīlos par jelgavu šoreiz. jo pagājušajā gādā iekš tep esot nepilngadīgos lidinājuši ārrā o0.

a ZB vai DL. ko darrrrrrrrit? o0 :D

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
All time cool 000*** hc.lv

BJMMbrqKsn

Крайне советую gazon-msk, их направление деятельности это автополив, они знают свое ремесло.

Bernarddyday

Top News Sites for article Post chinaworldnewstoday.com chroniclenewstoday.com cnbcnewstoday.com cnnworldtoday.com crunchbasenewstoday.com dailyexpressnewstoday.com Don't hesiate to conatct us.

Alfredohek


ienāktreģistrēties