Sestdien notiks festivāla "Zaļumballes 2009" iesildīšanas pasākums

Zane Volkinšteine, 23.07.2009., 13:56

Mūzikas un mākslas festivāla "Zaļumballe" pirmais iesildīšanas pasākums notiks jau 25. jūlijā. Koncertā uzstāsies zviedru eksperimentālā postroka grupa "Superfical Random Knowledge Porrige" un pašmāju grupa "Blueprint".

"Superficial Random Knowledge Porrige" ir trīs zviedru jaunieši, kas savu muzikālo vēstījumu pasniedz caur sintezatoru, bungu un ģitāru skaņām, kā arī, izmantojot postrokam raksturīgos skaņu efektu procesorus. Noklausīties grupas muzikālos sacerējumus var šeit: http://www.myspace.com/suprunknowpor.

GZane Volkinšteinerupa Blueprint pašreizējā sastāvā spēlē apmēram divus gadus, un tajā apvienojušies mūziķi ar atšķirīgu muzikālo pieredzi. Šobrīd "Latvijas Mūzikas kanāla" rotācijā atrodas Blueprint videoklips dziesmai "Silverboy". Grupa spēlē klusinātu indie mūziku, ir piedalījusies un guvusi panākumus dažādos festivālos.

Ballīte notiks "Dirty Deal Café" telpās Maskavas ielā 12/k2 (Spīķeros). Sākums pulksten 21:00. Ieejas maksa – Ls 2, taču tiem, kas iegādājušies "Zaļumballes 2009" biļetes iepriekšpārdošanā, tās uzrādot, ieeja būs bez maksas.

Atgādinām, ka mūzikas un mākslas festivāls "Zaļumballe 2009" notiks 28.-30. augustā Beibežos, Vecumnieku novadā. Pilnu festivāla programmu skatīt mājaslapā www.festivalszalumballe.lv.

Turklāt joprojām turpinās biļešu "ātrpircēju" akcija. Pirmajiem 200 pircējiem, kas biļetes uz festivālu iegādāsies interneta vietnē www.bilesuserviss.lv, ir iespēja tikt pie jaukām dāvanām (grupas Astro’n’out albumiem, Latvijas mākslinieku darinātiem T-krekliem, festivāla nozīmītēm u.c.).

"Zaļumballe" ievērojama ne vien ar plašo muzikālo prieku klāstu, bet arī ar izcilu kultūras un sporta programmu un draudzīgām biļešu cenām – biļete uz visu festivāla laiku maksā tikai 9 latus.

 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
porn videos

Effie

www.topshelftrailers.com

Lenore

Ad futuram memoriam — На долгую память.

psyxhert


ienāktreģistrēties