"Eletronical Sound Calculations"

Stanislavs Kokins, 19.10.2006., 05:43

Pasākums ar tādu pašu nosaukumu noritēs intelektuālā Electro formātā ar dīdžeju un muzikantu no Latvijas, kā arī ar mūsu aizrobežu draugu atbalstu! 27. oktobrī plkst. 18:00 durvis vērs "Dirty Dial Cafe", kas atrodas Andrejostā - tā ir vieta, ko jau iemīļojuši muzikanti un radošā jaunatne!

"CIFRAs" tīmeklis uz 13 stundām iejozīs visu pasākuma organizācijas vietu pa perimetru, darbosies ne tikai galvenā deju zāle, bet arī chill-out place un ARTcafe.


Dienas resurss tiks atskaņots Intelektuālās elektronikas stilā, to atbalstīs arī video instalācijas.

Aptuveni pusnaktī  "CIFRA" iegūs deju iezīmes, spēcīgu lāzera apgaismojumu un absolūtu Electro pozitīvu!

Savus setus spēlēs mūsu draugi:

Sarkanais [IDM] /Dirty_Deal/

Šī muzikanta uzstāšanos iezīmēs viņa pirmās relīzes "Bag With Musical Plants" prezentācija, dalībniekiem un draugiem tiks dāvinātas 50 ekskluzīvas relīzes kopijas piemiņai par  "CIFRAs" satikšanos Andrejostā!

Zhorzh Uallik [Rastaet Seichas] /orbita.lv/

Mūsu drauga un līdzgaitnieka uzstāšanās no apvienības "Orbita", "analogs ir ciparu tēvs, māte – cilvēks. Rīkles skaņas ir digitalizētas, kā gredzenā ieslēgts radījums, kas, piespiests pie zemes, tūlīt izkusīs. "Izkusīs Tūlīt" - parauguzvaras metode pār digitālajām tehnoloģijām. No cipariem nav iespējams izspiest skaņu, tāpat kā ūdens un gaiss, akmens un uguns, ēters nevalda par dabisko skaņu, to, kas "tūlīt izkusīs" vai varbūt sadegs un izdvesīs pēdējo elpu, neiespējams ir tikai viens – izdzīvot. Žožr Uallikt".

Pan Bio Panika [IDM & Experimental electro] /CIFRA


"Es uzskatu, ka projekts "CIFRA" notiek īstajā laikā! Elektronisko mūziku Latvijā jau sen pārstāv lieliskas muzikantu un dīdžeju apvienības, un, jo vairāk tās pulcēsies kopā, jo plašāks būs cilvēku priekšstats par visdažādākajiem elektroniskajiem formātiem un virzieniem!!! Mēs priecāsimies sastapt "Sound Calculations" visus, ko interesē jaunais viedoklis, kā arī, pats par sevi saprotams, arī mūsu vecos draugus – intelektuālās elektronikas piekritējus!"

Dj Kone /varka.org/

"Mani nepārsteidz, ka kopš neilga laika esmu iegrimis electroclash/electrohouse skaņās. Es vēroju mūziku kopumā, nevis kādu noteiktu atsevišķu stilu.
Es esmu mākslinieks, nevis viena noteikta stila piekritējs uz mūžīgiem laikiem".

Katram stilam ir savi pacēluma un krituma periodi. Jūs varat saukt to par modi vai par visuma tendencēm. Kad es 2001. – 2002. gadā pirmo reizi izdzirdēju electroclash mūziku, man tā nepatika. Es to nesajutu, nesapratu. Šim stilam bija kaut kāda valgana enerģija, taču tas vēl bija pārāk jauns, lai varētu izdot patiešām kvalitatīvu muzikālo materiālu. Pašlaik tieši Electro sound ir tas, ko es izjūtu kā "šī brīža skaņu"!

KFX (Electro-Detroit Techno) / (Belgium/Lv)


Electro DJ no Beļģijas, kura saknes meklējamas Latvijā, iepazīstinās ar deju darbu Electroclash, kā arī Techno mix stilā.

Dj Dann [Ambient - Downtempo] /sound.burnerz/ (Liepāja)

"Sound.burnerz" – apvienība no Liepājas, kurā darbojas tādi dīdžeji kā Nerone, Dann, Mavi un Yoshi Armanoff, - viņi dod priekšroku tādiem elektroniskās mūzikas stiliem kā electro, breaks, drum and bass, kā arī ambient & downtempo, pie tam liekot akcentu uz mūzikas gaišāko un vieglāko daļu. Savas pastāvēšanas laikā sound.burnerz ir izcēlušies ar tādām ballītēm kā Summer Bassline (2005.) un ballīšu sēriju ar nosaukumu "The Jungle Station" (2006.), kas tika organizēta Liepājā kopā ar JET Operation. Savos setos mēs cenšamies iepazīstināt publiku ar kvalitatīvu mūziku, kas dāvā pozitīvu noskaņojumu".

 Dj Fanatic- [BreakBeat] /jet-operation/ (Liepāja)


"Organizācija "JET-Operatio" no Liepājas, kurā strādā dīdžeji fanatic un koss. Uz elektroniskās skatuves viņi dod priekšroku drum & bass, breakbeat, kā arī chill-out žanram".

Crystral Sound System [JUNGLE] /crystral.lv/

Mūsu sirdij tuvi cilvēki, kas snieguši nenovērtējamu atbalstu un līdzdarbojušies projekta organizācijā!!! Šī nesen izveidotā muzikālā apvienība, kas spēlē Live Show, neatkarīgi no pasākuma formāta izplata publikā Ragga-Jungle spēku!

DJ Rodi-[ON] aka Soundfull B [Electro House] (LV/UK)


Tuvs mūsu draugs, kas patiesi mīl HOUSE mūziku, precīzāk sakot, tās electro novirzienu!

Kodek [DEXANDTHECITY]


Apvienība Melnais piens no Madonas piedāvā LIVE uzstāšanos ar analogajiem sintezatoriem.

KSPRS [VĪZIJAS/Radio NABA] 

 Visā valstī pazīstamā radio pārstāvis spēlēs savu IDM setu.

Nikotīns [Electro Tunes]

Ilggadīgs mūsu draugs, īstā electro veterāns!

Igor Polonyanov [blip hop ‘n’ post rock]

"Es, Igors Poloņanovs (Igor Polonyanov) festivāla "CIFRA" ietvaros piedāvāju programmu ar nosacīto nosaukumu "blip hop`n`post rock".
Kāpēc "blip hop" un "post rock"? Pēc savas būtības tie ir divi viens no otra ļoti atšķirīgi modernās mūzikas novirzieni. Šajā setā ar tiem apzīmētas tikai spektra robežas, kurās darbojas mākslinieki, ar kuriem vēlos iepazīstināt publiku. Tāpēc es nolēmu neiedziļināties muzikālas terminoloģijas džungļos par katru atsevišķo treku, es vēlos izveidot savu setu plašākā stila diapazonā: no slinki valdzinošā post rock’a līdz vieglajam, daļēji dejojamajam blip hop’am. Esmu iecerējis arī demonstrēt dažus fragmentus no grupas "Jazz`n`Tank" pēdējām eksperimentālajām sesijām".

Les Toblens [Experomental Electro Jazz] (Šveice)


"Les Toblens – nesen nodibināts duets no Šveices, tajā darbojas Jimi Trip (Computer) & Pacamo (Bass). Mēs spēlējam electro, kurā jūtami džeza motīvi un eksperimentālā mūzika. Pacamo spēlē basu. Šveicē viņš darbojas vairākās komandās, kas spēlē funk, free jazz, punk... Bez tam viņš sacer pats savu Electro-Disco mūziku, izmantojot vārdu Pacamo. Jimi Trip ir datora muzikants. Viņš uzstājas arī solo un kopā ar duetu Timide et Fragile.
Viņš ir dīdžejs jau kopš 15 gadu vecuma. Jimi Trip strādā nacionālajā radio stacijā Couleur 3".

Piedalīsies arī dīdžeji un muzikanti, kas labi pazīstami daudzšķautņainās un eksperimentālās mūzikas pielūdzējiem, kas piedāvās LIVE priekšnesumus un DJ setus.


M-Studio [CHILL OUT AMBIENT MOODS]

Trash [Oldfashion Electro] /zapte/

Dj Stone [Electro House]

Masā [Electro Jazz] [D.A.B.A]


13 stundas ilgā Eletro aplenkuma laikā dažādos laika periodos tiks translēta pila ART padomju multiplikācijas kolekcija, visu padomju Animācijas festivālu uzvarētāju darbi.

Kā arī: "Cifra", "Shadow Theatre" electro performance.


2 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
dzēsts lietotājs, 19.10.2006. 08:58:47
Komentāra reitings: 0

izklausās baigi čoina! būs jāaizšauj!

kRts, 31.10.2006. 09:17:28 (ip:83.99.158.223)
Komentāra reitings: 0

Skatāmākā bildes ir www.easyget.lv ! Reku linku pametīšu: http://www.easyget.lv/170/articles/read/1813/ Moš sevi arī ieraudzīsi! :)

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
beznaeba.xyz

Dyan

Invite friends to solve puzzles Win NFTs and $500,000

BillieUnime

Hello. Your website looks like it could use more potential clients and customers for your business. I use special components that can deliver your business more customers, bookings, sign ups and more hands free! Reply with the word "Yes" and I will send more information! Thanks

Alex Shine


ienāktreģistrēties