"Elektroniskā siesta" kultūras mezglā "Dirty Deal Cafe"

Dirty Deal Cafe, 18.10.2007., 18:12

19. un 20. oktobrī kultūras mezglā „Dirty Deal Cafe”, notiks jau otrais pasākums no sērijas „Elektroniskā siesta”, kas tapis sadarbībā ar Francijas Kultūras centru.

Pasākuma apmeklāji varēs baudīt gan Francijas un vietējo elektroniskās mūzikas izpildītāju priekšnesumus, gan vairākas 2005./2006. gadā tapušu īsfilmu izlases.

"Elektroniskās siestas" laikā 19. oktobrī kultūras mezglā "Dirty Deal Cafe" notiks "Kino siesta", kuras ietvaros tiks demonstrētas 3 īsfilmu izlases - "Elles" (īsfilmas par sievietēm, sievišķo un ne tikai.../ seanss sāksies plkst. 18:00), "Clermont-Ferrand 2006" (Izlase no 2006. gada "Clermont-Ferrand" festivāla resursiem/ seanss sāksies plkst. 21:00) un "World Shorts" (Dažādu valstu īsfilmas, tapušas ar Francijas Ārlietu Ministrijas atbalstu/ seanss sāksies plkst. 24:00)

Seansu starplaikos un pēc filmu demonstrēšanas uzstāsies DJ-i Putin un Contour, kā arī Moog Lee ar Dj setu.
Pasākums sāksies plkst. 17:30, maksa par ieeju – LVL 2.00. Ieejas biļete attiecas uz visu pasākumu "Kino siesta", iegādājoties to ir iespējams apmeklēt gan visus, gan atsevišķus seansus.

20. oktobrī "Dirty Deal Cafe" norisināsies "Muzikālā siesta", kuras laikā uzstāsies viesmākslinieki dDamage (FR // Planet Mu / Tigerbeat 6 www.ddamage.org) un "Moog Lee" (FR // Sunday records / Dga Faü//www.virb.com/mooglee), kā arī vietējie elektroniskās mūzikas izpildītāji "Sarkanais" (Dirty Deal Audio / dirtydeal.lv/audio/releases/dd_001), "Ksprs" (Dirty Deal Audio/www.myspace.com/ksprs) un "Elmy" (Fuckforfriendship.com / /www.dirtydeal.lv/puk/demo/elmy-live@.mp3). Savukārt par video projekcijām rūpēsies Vj Kulless (Fuckforfriendship.com) un Vj zEE (z99.info).

"Muzikālās siestas" ietvaros notiks elektroniskās mūzikas izpildītāja Sarkanais jaunā albūma, kuru izdod tiešsaistes mūzikas izdevniecība Dirty Deal Audio, prezentācija.
Pasākums sāksies plkst. 21:00, maksa par ieeju – LVL 3.- (ar flaieri) / LVL 5.- (bez flaiera)

Detalizēta informācija par pasākuma norisi un māksliniekiem, kā arī īsfilmu izlasēm un pašām īsfilmām pieejama http://dirtydeal.lv

1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
dzēsts lietotājs, 19.10.2007. 05:22:57
Komentāra reitings: 0

Šim vajadzētu būt ļoti baudāmam pasākumam.
Kā arī interesanti ko Sarkanais būs saveidojis savā jaunajā albumā :)

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Спасибо, этот сайт чрезвычайно полезный. посмотрите также эту страничку и дайте ей оценку =0090=0=

Sownibh

Hello! This post was created with XRumer 23 StrongAI. Good luck :)

XRumer23Lor

Не отставать крутую работу!! Люблю это! посмотрите и мою страничку и дайте ей оценку =0090=0=

Sowndjq


ienāktreģistrēties