
Dziesma, filma un klips ar ansambli "Manta"
Dita Ābola, 16.07.2015., 17:21Ansamblis "Manta" atvēlēja dziesmu "K13" (krīspadsmit) režisora Jāņa Ābeles īsfilmai "Augstāk par zemi".
Edgars Šubrovskis pat nofilmējās vienā epizodē. Jānis Ābele, būdams džentlmenis, pateicās ansamblim ar videoklipu. Klipā izmantoti kadri no īsfilmas un īpaši filmēts materiāls, kur galvenajā lomā redzams ekstravagantais multimākslinieks Laimons Juris G.
Klipa režisors un montāža — Jānis Ābele, operators — Toms Šķēle. Par klipa lokāciju īpašs paldies Dailes teātrim.
Dziesma "K13" ierakstīta mājas apstākļos, miksējis Andris Indāns.
Dziesmas "K13" videoklips: www.youtube.com/watch?v=YbpkO25JFy4.
Vairāk informācijas: www.facebook.com/AnsamblisManta.
Aktualitātes forumā
Padalies priekā
Hæ, ég vildi vita verð þitt.
RobertSax
Регламентирует основные требования к щебню из плотных горных пород Крупные строительные работы, подсыпка, железнодорожные и дорожные объекты Расчет цены РадиоактивностьJamesenefs
полный цикл обработки в одном производстве;WarrenJoula
