
"Dzelzs vilks" uzstāsies LMA Studentu klubā
Elīna Korne, 28.10.2010., 10:17Piektdien, 29. oktobrī ap plkst. 23:30 grupa "Dzelzs vilks" ar koncertu divās daļās uzstāsies LMA Studentu klubā, Raiņa bulvārī 23.
Strauji tuvojoties tumšākam un drūmākam laikam "Dzelzs vilks" sagatavojuši īpašu programmu, kurā izpildīs gan ugunīgākos rock hitus, gan dziesmas, ko koncertos sanāk dzirdēt krietni retāk. "Spēlējoties ar sevi", "Komētas", "Asins peļķe" un "Cilpa zem tilta (Miesnieks)" ir tikai dažas no tām, ko "Dzelzs vilks" sagatavojuši šim vakaram. Nerimstoša enerģija un trakas dejas sagaida klausītājus un fanus šajā grupas "Dzelzs vilks" koncertā divās daļās.
Ieeja klubā no plkst. 22:00, skatuve ap plkst. 23:30
Ieejas maksa: 3,00 Ls
Reklāma
Aktualitātes forumā
Padalies priekā
Hæ, ég vildi vita verð þitt.
RobertSax
Регламентирует основные требования к щебню из плотных горных пород Крупные строительные работы, подсыпка, железнодорожные и дорожные объекты Расчет цены РадиоактивностьJamesenefs
полный цикл обработки в одном производстве;WarrenJoula