Dub tehno mūzikas novators Deadbeat no Scape Records

Renāte Auziņa, 27.04.2007., 11:54

Dub tehno mūzikas novators Deadbeat no Scape Records Journeyman’s Annual tūres ietvaros uzstāsies Rīgā 5. maijā
klubā Pulkvedim neviens neraksta (peldu ielā 26/28)

Sestdien, 5. maijā, klubā Pulkvedim neviens neraksta radošās apvienības Ind-Ex, Uksus un NoRest piedāvā izbaudīt live priekšnesumu, ko sniegs viens no vadošajiem modernās elektroniskās scēnas mūziķiem Skots Monteits (Scott Monteith), pazīstams kā DEADBEAT no Scape Records.

Skots Monteits (Scott Monteith) dzīvodams Monreālā, ir aktīvs šīs pilsētas elektroniskās mūzikas sabiedrības dalībnieks. 1995. gadā, kopā ar Monreālas underground elektroniskās mūzikas un mākslas sabiedrības dalībniekiem viņš izveido multimediju apvienību Covert Ops un darbojas līdzās tādiem pazīstamiem mūziķiem kā Akufen (Marc Leclair) un Algorithm (Jeff Milligan). Plašu atzinību viņi guvuši pateicoties festivālam MUTEK , kas 21.gs. sākumā Kanādas frankofonu pilsētā izveidojās par savdabīgu t.s. laptop tehno mūzikas epicentru.


Savu pirmo plati Cesium Beam Skots Monteits, jau kā Deadbeat, izdod 2000. gada jūlijā Hautec Records paspārnē. Turpmāk viņš ieraksta savu mūziku tādās ierakstu kompānijās kā Revolver, Intr_version, Background, Force Inc, Oral, Scape, Cynosure un Clitekture, līdztekus sadarbojoties ar Stīvu Boprē (Steve Beaupre) projektā Crack Haus, kā arī ar Robertu Henki (Robert Henke aka Monolake) kopprojektā Atlantic Waves.


Ar saviem live priekšnesumiem Deadbeat uzstājas pasaules prestižākajos audiovizuālajos festivālos: Kanādas Mutek, Berlīnes Transmediale, Spānijas Sonar un daudzos citos.


Deadbeat ir neapšaubāms elktroniskās mūzikas novators, kura stilu raksturo daudzslāņainas, sarežģītas melodijas, brīvas manipulācijas ar stiliem no tehno līdz dub, no regeja līdz elektro ritmiem.

No 2007. gada maija Deadbeat jaunākais albūms Jorneyman's Annual būs pieejams no mūzikas izdevniecības Scape.


Šobrīd Deadbeat devies jaunā albūma prezentācijas pasaules turnejā, kuras ietvaros š.g. 5. maijā klubā Pulkvedim neviens neraksta uzstāsies ar savu live priekšnesumu.


Pasākumu dažādos pašmāju mākslinieki:
LIELAJĀ ZĀLĒ
Mūzika:
Ksenia Kamikaza (Platz für Tanz)
Ivarzz (NoRest)
Ivarx (Netcords)
Video:
Linards Kulless (Fuckforfriendship.com)

APAKŠSTĀVA ZĀLĒ
Mūzika:
Kone (Varka)
ZeDmitry (Fuckforfriendship.com)

Sestdiena, 5.maijs
Klubā Pulkvedim neviens neraksta, Peldu ielā 26/28
Sākums plkst. 22:00

Biļetes cena – Ls 5,-

Organizētāji: Ind-Ex, Uksus un NoRest


Atbalstītāji: Pulkvedim neviens neraksta, Jacob Lenz Guest House, Papyrus

Informatīvie atbalstītāji: BadDog, Radio Naba, draugiem.lv, hc.lv, easyget.lv.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
beznaeba.xyz

Dyan

Invite friends to solve puzzles Win NFTs and $500,000

BillieUnime

Hello. Your website looks like it could use more potential clients and customers for your business. I use special components that can deliver your business more customers, bookings, sign ups and more hands free! Reply with the word "Yes" and I will send more information! Thanks

Alex Shine


ienāktreģistrēties