Zināmas jaunās grupas, kas uzstāsies uz „Draugiem.lv Open Stage”

Agnese Ruberte, „Nokia Open Stage”, 25.10.2006., 17:20

Noslēdzoties „Nokia” un portāla Draugiem.lv konkursam, noskaidrotas jaunās grupas, kas uzstāsies uz „Draugiem.lv Open Stage” skatuves Baltijas jauno mūziķu topa „Nokia Open Stage” atklāšanas pasākumā 2. novembrī „Sapņu fabrikā”.

Portāla „Draugiem.lv” apmeklētāji 146 grupu konkurencē par piecām labākajām atzina grupas “SideMind”, “In The Box”, “Ability”, “StoneStep” un “pFrede Post”, kas koncertēs kopā ar Baltijas jauno mūziķu topa „Nokia Open Stage” dalībniekiem.

Portāla Draugiem.lv un “Nokia Latvija” paziņojums: “Redzot, cik sīvi noris cīņa par iespēju uzstāties “Nokia Open Stage” un ar kādu aizrautību jaunie mūziķi iesaistās, esam nolēmuši uzaicināt vēl trīs grupas uzstāties pasākumā. Tās ir sestās, septītās un astotās vietas ieguvējas balsošanas topā - grupas “n[Λ]t yet”, “Relicseed” un “Neviens Nezin`”.

„Nokia Latvija” mārketinga vadītāja Agra Apele: „Konkursā piedalīties aicinājām tikai tās jaunās grupas un mūziķus, kam vēl nav izdots pirmais albums un nav parakstīts līgums ar kādu no mūzikas izdevniecībām. Mēs esam atvēruši skatuvi jaunajiem talantiem, kas ir gatavi parādīt savas spējas un koncertēt plašas auditorijas priekšā. Tie ir jaunie mūziķi, kurus uz skatuves vēlas redzēt viņu vienaudži. Un varbūt jau nākamajā „Nokia Open Stage” sezonā šīs grupas startēs Baltijas topā.

Uz lielās „Nokia Open Stage” skatuves priekšnesumus sniegs piecas no Baltijas topa grupām - Latvijas pārstāvji „Busy Bee”, „Tumors” un „The Briefing”, „Brainers” no Lietuvas un Igaunijas grupa – „The Nymph”.

Aktīvās atpūtas cienītāji varēs vērot velotriāla sportistu paraugdemonstrējumus un pirmo reizi Latvijā arī www.parkour.lv sagatavotu parkour treiseru šovu mākslīgi veidotā šķēršļu trasē.

Savukārt mobilo tehnoloģiju cienītājiem „Sapņu fabrikā” būs iespēja bez maksas izmēģināt jaunos „Nokia” mūzikas un multimediju tālruņus – Nseries tālruni Nokia N91 un Xpress Music tālruni Nokia 5300. Tālruņa Nokia N73 lietošanas iespējas varēs izmēģināt, piedaloties videoklipa filmēšanas procesā vai kļūt par mūzikas žurnāla zvaigzni īstā fotosesijā un saņemt sava jaunā tēla attēlu bez maksas.

Ieeja „Sapņu fabrikā” no plkst. 19:00. Biļetes cena – 2 Ls un tās var iegādāties „Biļešu Paradīzes” tīkla kasēs tirdzniecības parkā “Alfa”, mūzikas veikalos “Gailītis G” tirdzniecības centros “Origo”, “Mols” un „Domina”, un citur, kā arī www.bilesuparadize.lv. Biļetes varēs iegādāties arī pie ieejas pasākuma norises vietā 2.novembrī, Sapņu fabrikā. Pasākuma dienā biļetes cena pieaugs.


Par „Nokia Open Stage”

“Nokia Open Stage” ir vienīgais apvienotais Baltijas jauno mūziķu tops. Jau otro sezonu jaunajiem mūziķiem tiek dota iespēja koncertēt visās Baltijas valstīs, filmēt videoklipu un gūt atpazīstamību visu Baltijas valstu masu medijos. „Nokia Open Stage” topā katru Baltijas valsti pārstāv 10 jaunie mākslinieki. „Ēnas”, „Tumors”, „Busy Bee”, „Mona de Bo”, „Red Bee”, „Židrūns”, „Lietotas mēbeles no Holandes”, „The Briefing”, Dark Martin, „School” šajā sezonā pārstāvēs Latviju, „Brainers”, „Colder”, „Dove”, „Graveyard”, „Magic Mushrooms”, „Mark”, „Sportas”, „Natas”, „Hetero” un „Spookshow” aizstāvēs Lietuvas godu, savukārt Igauniju pārstāvēs „Stereochemistry”, „Ruht”, „The Nymph”, „Ska Factor”, „Leech”, „Aides”, „Agent M”, „Honey Power”, „Diskreetse Mango Trio” un „Ketaspidur”.

Topa uzvarētājus nosaka fanu balsojums, ikviens varēs balsot par savu favorītu „Nokia Open Stage” interneta mājaslapā www.nokiaopenstage.lv. Topa sezonas noslēgums paredzēts 2007. gada maijā, kad, apkopojot balsojumu rezultātus, tiks noteikti topa uzvarētāji.

Visas sezonas garumā par jaunumiem „Nokia Open Stage” topā, kā arī par notikumiem Latvijas un pasaules mūzikas dzīvē ziņos radio dīdžeji Māris Žigats un Toms Grēviņš - katru sestdienas vakaru plkst. 24:00 Latvijas Televīzijas 1. programmā un katru pirmdienas vakaru 21:30 radio „SWH” ēterā.

0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Theme site super 000*** ru.hc.lv

nzdYQslMYW

Theme site super 000*** hc.lv

NnuTImbDpd

Theme site super 000*** lv.hc.lv

ERFmdQXOGw


ienāktreģistrēties