"Double Faced Eels" maina imidžu un piedāvā videoklipu

Ieva Gailīte, 20.01.2010., 12:25

Gatavojoties sava trešā studijas albuma iznākšanai, grupa "Double Faced Eels" pilnībā nomainījusi imidžu.

Grupa jau no 19. janvāra piedāvā noskatīties savu jauno videoklipu dziesmai "Tu neesi viens tāds" visās interneta vietnēs un Latvijas TV kanālos – LTV 7, LMK, "Latvijas Mūzikas video kanāls", u.c. Jaunā videoklipa mērķis ir radīt nelielu priekšstatu par grupas jauno tēlu un trešā albuma konceptuālo redzējumu.

Kā ziņots iepriekš, dziesma "Tu neesi viens tāds" tika prezentēta pagājušajā nedēļā Latviešu radio ēterā, bet no šīs nedēļas nonāk arī citu Latvijas radio staciju rīcībā, vienlaicīgi klajā nākot arī singla video.

Dziesmas videoklips tapis sadarbībā ar kompāniju "RJMarkaK", kā arī piepulcinot plašu radošo komandu. Filmēšanas vajadzībām tika būvētas īpašas dekorācijas, kuru radīšana prasīja vairāku dienu un daudzu darbaroku resursus. Pats filmēšanas process ilga aptuveni 14 stundas, kuru laikā grupa pirmo reizi tā pa īstam iedzīvojās savos jaunajos tēlos.

Grupa DFE vēlas teikt paldies radošajai komandai, kas palīdzēja tapt "Tu neesi viens tāds" video, īpaši "RJK" direktoram Edmundam Skuķim par atsaucību, Edmundam Mazlazdiņam (Sanijam) ar brigādi par iesaistīšanos daudzveidīgajos filmēšanas procesos, kā arī režisoram un operatoram Mārtiņam Šultem ("Banana Split Production"). Tērpi un grims izvēlēti sadarbībā ar "Otilia Studio". Paldies arī aizkadru operatorei Ievai Gailītei, kuras filmētais materiāls jau tuvākajā laikā tiks apstrādāts un nonāks publiskajā telpā.

Savus īpašos pateicības vārdus sponsoriem un dažāda veida atbalstītājiem grupas dalībnieki apsolījušies paust dzejā, kura būs atrodama DFE oficiālajā mājas lapā, kā arī mūziķu profilā Draugiem.lv.
 


2 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
ed, 20.01.2010. 13:05:24
Komentāra reitings: 0

Balss bikiņ atgādina Disturbed vai arī Godsmack.
Jebkurā gadījumā neklausos šamos, bet nu ja jau tā izlēma, tad lai veicas. Sazin, kā tie fani reaģēs.

aizvakar, 20.01.2010. 21:29:11
Komentāra reitings: -1

"Tērpi un grims izvēlēti sadarbībā ar "Otilia Studio". Paldies arī aizkadru operatorei Ievai Gailītei.."

Relīzes autore - Ieva Gailīte :))

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
porn videos

Effie

www.topshelftrailers.com

Lenore

Ad futuram memoriam — На долгую память.

psyxhert


ienāktreģistrēties