"Depo" uzstāsies "Poļusa" un "More I Korabli"

"Depo", 06.03.2009., 13:51

12. martā, dienu pirms lielās dzimšanas dienas ballītes, "Depo" vērts ir iegriezties, lai novērtētu 2 lieliskas Pēterburgas grupas.

"Poļusa" ir dibināta 1998. gadā. Plašāk grupa tika pamanīta 2003. gadā pēc albuma Poezija izdošanas. Par hītu kļuva albuma tituldziesma, bet pati grupa tika atzīta par labāko debiju Mtv Russian Music Awards. Sekoja uzstāšanās, kā arī kopīga dziesmas ierakstīšana ar tolaik slavenāko Krievijas grupu "Tatu", grupas dziesmas tika iekļautas vairākās prestižās izlasēs. 2005. gadā tika izdots grupas 2. albums "Samo soboi", bet drīzumā gaidāma grupas jaunākā albuma iznākšana.

Grupas spēlētā mūziku varētu pieskaitīt indie, kā arī poprokam tā labākajā nozīmē, protams, spēcīgas ir Krievijas roka ietekmes, liela nozīme dziesmu tekstiem.

"More I Korabli" "Depo" uzstāsies 2. reizi. Tā radās 1996. gadā Ukrainas pilsētā Sevastopolē. Sapratuši, ka Krimas pussalā ar rokmūziku nav aršana, grupa nolēma pārcelties uz Pēterburgu. Šeit tā piedzīvoja vairākas sastāva izmaiņas un klusuma periodus, līdz 2003. gadā atkal nol"Židrūns"ēma atgriezties uz kaujas takas. Šoreiz grupai izdevās sapulcināt patiešām lielisku komandu. Drīz vien sekoja intensīvi koncerti uz slavenākajām Pēterburgas un tuvāko pilsētu roka skatuvēm, pēc kā daudzi mūzikas kritiķi nodēvēja to par vienu no labākajām Pēterburgas koncertu grupām. Līdz ar šo titulu drīz vien grupa ieguva arī pilsētas lielāko skandālistu slavu, ko veicināja tās pārāk tiešie izteicieni, izteiktā ironija par citām grupām, bieži vien nemotivētā agresija. 2006. gadā leibla "Kapkan" paspārnē grupa izdeva savu debijas albumu. Grupas dalībnieki aktīvi sadarbojas un palīdz ierakstos tādām Pēterburgas grupām kā Katjuša, Poļusa, Pepsi, Katran, Ljudi Lopesa, Baobabi. Grupas dziesmas ir iekļautas vairākās izlasēs. Grupas dalībnieki Dima Kuņins un Aleksejs Mešarjakovs spēlē arī grupā "Spļin".

Grupas stils šķiet vistuvāk ir repmetālam un to varētu salīdzināt ar grupu "Rage against the machine", šeit atradīsiet asus ritmus, smagas ģitāras, rečitatīvā izkliegtus lozungus. Asi sociāli teksti aizskar gan reliģiju, gan nacionālismu, gan citplanētu civilizācijas, gan seksuālo visatļautību.

Kopā ar abām Pēterburgas grupām "Depo" uzstāsies vietējās grupas "Židrūns", "Caterpillar", "Aerial Plant". Koncerta sākums 20.00.
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Купить диплом быстро: где искать диплом купить цена <a href=diplom-trues.ru>diplom-trues.ru</a> .

diplom_kupit_juen

Theme site super 000*** ru.hc.lv

CqTLSJjEEJ

Theme site super 000*** hc.lv

hLOZFPfazA


ienāktreģistrēties