
"Depo" uzstāsies "Pienvedēja Piedzīvojumi"
Klubs "Depo", 25.05.2010., 21:2728. maijā tikai nedēļu pirms "Depo" slēgšanas klubā uzstāsies "Pienvedēja Piedzīvojumi".
Kā liecina ieraksti Depo arhīvos, grupa šeit pēdējo reizi uzstājusies 2005. gada 1. septembrī. Gandrīz pirms 5 gadiem!
Jāpiebilst, ka Depo pirmsākumos klubs bija vienīgā vieta Rīgā, kurā tā regulāri uzstājās.
Grupa no savas puses ziņo, ka šis līdz vasaras beigām būšot pēdējais tās koncerts telpās.
Depo mājas lapā www.klubsdepo.lv var nobalsot par labāko "Pienvedēja Piedzīvojumi" dziesmu.
Pasākuma sākums 21.00, uzstāšanās sākums ap pusnakti.
Aktualitātes forumā
Padalies priekā
Hæ, ég vildi vita verð þitt.
RobertSax
Регламентирует основные требования к щебню из плотных горных пород Крупные строительные работы, подсыпка, железнодорожные и дорожные объекты Расчет цены РадиоактивностьJamesenefs
полный цикл обработки в одном производстве;WarrenJoula
