"Depo" uzstāsies Somijas melodiskā metal grupa "Manzana"

Klubs "Depo", 24.11.2008., 12:38

"Manzana" tika izveidota 2003. gadā Tamperē.

28. novembrī Depo uzstāsies Somijas grupa "Manzana".

Grupas slavas ceļš sākās pēc tam, kad viņi 2005. gadā izdeva promo Ep, Grupa "Dzelzs Vilks"kurš saņēma lieliskas atsauksmes un lika daudzām ierakstu kompānijām izrādīt aktīvu interesi par grupu. Tā kā izteiktie piedāvājumu grupu neapmierināja, tā nolēma nākamo albumu izdot pašu spēkiem. Albums "Nothing a Whole As A Broken Heart" tika izdots 2007. gada janvārī un ierindojās Somijas topa 24. vietā, bet pirms tam izdotais singls "Falling to Pieces" sasniedza pat Somijas topa virsotni. Par grupu radās milzu interese, tā tika aicināta piedalīties neskaitāmos mūzikas pasākumos, tās dziesmas nokļuva aktīvā radio un Tv rotācijā. Ar kompānijas "Playground International" palīdzību albums tika izplatīts 25 valstīs.

Šī gada sākumā grupa parakstīja līgumu ar metal ierakstu kompāniju "Dynamic Arts Records", kuras paspārnē septembrī tika izlaists grupas otrais albums "Babies of revolution", kurš šobrīd ir ļoti aktuāls visā Eiropā. Tas paspējis jau iespraukties Somijas topā, tāpat ir saņemtas neskaitāmas recenzijas no dažādām Eiropas valstīm.

Grupa spēlē melodisku metal ar smagiem ģitāru rifiem, krietnu devu elektronikas, spēcīgu sieviešu vokālu, tās skanējumu varētu salīdzināt ar krietni slavenākajiem tautiešiem, grupu "Him", vēl bieži vien salīdzināšanai tiek piesaukta grupa "Guano Apes". Grupas spēlētais metal ir dažādiem popularitātes topiem draudzīgs, kas ļauj grupas cienītāju pulkā ierindot daudzus roka un pat pop mūzikas cienītājus, bet savukārt izsauc gandrīz vai kategorisku noliegumu no metal sabiedrības.

Kopā ar Manzana uzstāsies aptuveni līdzīgu mūziku spēlējošas Latvijas grupas "Dzelzs vilks", "Melanna", "Carpe Diem". + dj Guntis.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Купить диплом быстро: где искать диплом купить цена <a href=diplom-trues.ru>diplom-trues.ru</a> .

diplom_kupit_juen

Theme site super 000*** ru.hc.lv

CqTLSJjEEJ

Theme site super 000*** hc.lv

hLOZFPfazA


ienāktreģistrēties