"Death’n’roll members ’08" jau šīs nedēļas nogalē

Deniss Denisenko, 10.11.2008., 21:42

No 13. līdz 15.novembrim vairākos Latvijas mūzikas klubos notiks jau piektā "Death'n'roll members" pasākuma koncerti.

Pasākumos uzstāsies arī grupas "Backflow" (Rīga), "Sia Radikal" (Rīga) un īpašie v iesi "Burden Ad" (Somija). Šogad, par godu pasākuma apaļajai jubilejai, uzstāšanās notiks trijās pilsētās, atklājot pasākumu sēriju ceturtdien, 13.novembrī Cēsīs "Fono klubā". Piektdien, 14.novembrī koncerts notiks klubā "Melnā Piektdiena", Rīgā un pasākumu sērija noslēgsies sestdien, 15.novembrī "Fontaine Palace", Liepājā.

Grupa "Sanctimony" savā 14 gadu jubilejas koncertā, uzstāsies un priecēs savus fanus, ar vairāk nekā stundu garu un plašu programmu, kurā skanēs dziesmas no visiem līdz šim iznākušajiem albumiem, kā arī līdz šim nedzirdētas, jaunas dziesmas no topošā albuma!!! Lai spilgtinātu "Sanctimony" uzstāšanos un atzīmētu "Death’n’roll members" pasākuma apaļo gadskārtu, tiek gatavots īpašs gaismu šovs un skatuves noformējums.

Koncertos uzstāsies arī nesen izveidojusies thrash’n’roll grupa "Sia Radikal", kuras sastāvā uz skatuves kāps Gustavs Terzens, kurš plašākai publikai pazīstams, kā Radio Swh Rock dīdžejs. Grupā spēlē arī savulaik populārās grupas F[ei]k basģitārists Gusts Leimanis.

Pasākumos dalību ņems arī grupa "Backflow", kuras enerģijas pilnā uzstāšanās ir augstu novērtēta daudzos vietējos un starptautiskos konkursos. Grupa šā gada aprīlī ir izdevusi savu debijas albumu "Love&Peace", kurš šobr Grupa "Sanctimony"īd bez maksas ir pieejams lejupielādei Mtv mājas lapā.

"Death'n'roll members" koncertu sēriju kuplinās arī īpašie jubilejas pasākuma viesi - somu grupa "Burden Ad". Grupa spēlē smagu, spēcīgu thrash stila mūziku. "Burden Ad" ir ierakstījusi vairākus demo albumus, kā arī pilnmetrāžas albumu "Anno Dominator", kas iznācis šā gada jūnijā. Grupa šobrīd intensīvi koncertē ne tikai savā dzimtenē, bet arī ārpus tās.

"Death'n'roll members" pasākums ir iedibināta grupas Sanctimony tradīcija. Tajā ik gadu rudenī, kad grupa svin dzimšanas dienu, tiek pulcēti death’n’roll mūzikas piekritēji un aicināti uzstāties grupas draugi no citām mūziķu apvienībām, kā arī grupas, kuru mūzika patīk pašiem Sanctimony dalībniekiem. Šoruden grupa Sanctimony svinēs 14 gadu jubileju un "Death'n'roll members" pasākuma 5 gadu jubileju.

"Death'n'roll members" pasākumam izveidoti arī speciāli T-krekli ar pasākuma simboliku.
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Top News Sites for article post dailymirrornewstoday.com dailystarnewstoday.com dailytelegraphnewstoday.com dutchnewstoday.com dwnewstoday.com europeannewstoday.com Don't hasitate to conatct us.

StephenWepay

News Sites for Article post frenchnewstoday.com germaynewstoday.com guardiannewstoday.com headlinesworldnews.com huffingtonposttoday.com irishnewstoday.com Dont hasitate to contact us

AnthonyCab

Top Sites for article Post theheraldnewstoday.com theindependentnewstoday.com theirishtimesnewstoday.com theirishtimestoday.com themetronewstoday.com themirrornewstoday.com Dont hasiate to contact us

Jeremysiz


ienāktreģistrēties