"Das Ich" uzstāsies Rīgā.

Armands Baranovskis, 02.09.2007., 07:49

Svētdien, 30. septembrī klubā „Melnā Piektdiena” notiks leģendārās vācu muzikālās apvienības DAS ICH koncerts viņu otrās vērienīgās Austrumeiropas tūres ietvaros.

Uz skatuves "Das Ich" (darkwave / electro / industrial), "Rosewater" (rhythm-noise / ebm), "Brigado Genocid" (pain / noise / industrial ) un "W.O.M.B" (industrial / ebm).
Ieeja no 18:00
Sākums 19:00
Biļešu cena 10 LVL, biļetes nopērkamas koncerta dienā kluba kasē.

"Das Ich" uzsāka savu darbību jau tālajā 1989. gadā. Grupas dibinātāji – Bruno Kramms (mūzika) un Stefans Akkermanns (teksti, vokāls), kas pirmo reizi sevi pieteica izlaižot maxi-CD ‘Satanische Verse’ 1991. gadā. Kopš tā laika šie mūziķi ir izpelnījušies ievērojamu atzinību Eiropas tumšās mūzikas apvienību un klausītāju vidū.

Tajā pat 1991. gadā grupa izlaiž savu debijas albumu "Die Propheten", kas aizsāka lielisku albumu sēriju – "Staub", "Stigma", "Feuer".

Tieši "Das Ich" nāca klajā ar ideju apvienot gotisko un smago mūziku, 1995. gadā laižot klajā kopdarbu ar "Atrocity"- "Die Liebe".

1997. gadā Bruno iegādājas savā īpašumā 12. gadsimta pili un ierīko tajā leģendāro "Das Ich" studiju „Danse Macabre Studio”, kurā ierakstās tādi pasaules slaveni mākslinieki kā "Placebo Effect", "Dorsetshire", "Relatives", "Menschsein", "Collide", "Printed At Bismarcks Death", "Atrocity" un citi.

Nākamās grupas relīzes – "Edogram", "Destillat", "Morgue", "Antichrist", "Lava" un par godu grupas jubilejai izdotais albums, kurā piedalījās tādi mākslinieki kā "Silke", "Bischoff", "And One", "Wumpscut", "Kalte Farben", "Ernst Horn" (Deine Lakaien), "Funker Vogt" un citi turpina tumšās mūzikas pērļu kolekciju.

2006. gadā tiek izdots vēl viens brīnišķīgs albums – "Cabaret".

Grupas oficiālā mājas lapa: www.dasich.de

"Rosewater" ir triju mūziķu rhythm-noise / ebm apvienība, kas pastāv kopš 1997. gada. 2001. gadā ar biedrības "Sturm" atbalstu tika izdots apvienības pirmais industriālās mūzikas albūms "Kursk". Šo albūmu drīz vien atkārtoti izdeva dāņu ierakstu kompānija "Mindwerk Records", kā arī skaņdarbs "Zemitan" tika iekļauts beļģu izdevniecības Bloodline Records industriālās mūzikas izlasē "High Voltage III". 2004. gadā ar "Sturm" izdeva otru grupas disku "Motor Medicine", kam divus gadus vēlāk augustā sekoja jaunākais grupas cd – "Bloodcount".

"Rosewater" darbi ir ieguvuši atzinību arī ārpus Latvijas robežām, par ko liecina grupas dalība koncertos Lietuvā, Igaunijā, Somijā un Baltkrievijā.

Grupas oficiālā mājas lapa: www.rosewater.lv

"Brigado Genocid" – adrenalīna pulsi, ambienta trokšņmūzika un asinis. Šie mūziķi un performeri pilnīgi noteikti aizraus skatītājus ar savu uzstāšanos – sāpes, asinis un mūzika, vai maz var iedomāties labāku savienojumu? Trīs cilvēk-ķermeņu brigāde, kas iekšēja grēka pamudināti sodīs ikviena vērotāja dvēseli caur pašsāpēm un to kontroli, virinot ego-pekles vārtus.

"W.O.M.B" ir trīs cilvēku industrial/ebm projekts bez pagātnes, ar pablāvu tagadni un ne pārāk stabilu nākotni. „Sucks, bugs and plug'n play”.


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
dzēsts lietotājs, 09.09.2007. 11:18:35
Komentāra reitings: 0

o!

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
ЗизПорно

Kermit

Theme site super 000*** ru.hc.lv

YquOvPaVkQ

loli frail cp pthc ==> biturl.top/qeAJJf <== ==> rlys.nl/6epap3 <==

Williamspusy


ienāktreģistrēties