"Братья Грим" atgriežas ar uzstāšanos Valmieras rokfestivālā

Aigars Krēsla, "Jumprava Studija", 28.05.2006., 02:43

3.jūnijā ar uzstāšanos Valmieras rokfestivālā Latvijā atgriežas Krievijas popmūzikas spilgtākās zvaigznes "Братья Грим", kuri savā īsajā pastāvēšanas laikā dzimtenē jau ieguvuši zelta disku. Paredzams, ka "Братья Грим" ar uzstāšanos piesaistīs nozīmīgu krievvalodīgo auditorijas daļu, jo abās iepriekšējās viesošanās reizēs Latvijā ir guvuši lielu publikas atsaucību.

"Братья Грим""Krievijā populārā grupa "Братья Грим" atgriežas Latvijā. Pēc iepriekšējā koncerta decembrī un konkursa "Jaunais vilnis", ir skaidrs, ka arī Latvijas auditorijai šī grupa patīk," stāsta Valmieras rokfestivāla organizators, "Jumprava Studija" direktors Aigars Krēsla.

"Братья Грим" ir ļoti skatuviski - viņu uzstāšanās raksturojama kā romantiski huligāniska, un skatītāji lieliskā snieguma dēļ ir sajūsmā. Par muzikālo stilu runājot, viņi par sevi saka, ka tas ir "grim roks". Kā par grupu rakstījuši Krievijas mūzikas eksperti – šīs grupas skanējumā jūtama muzikāla ietekme no grupām "Zveri", "Umaturman", "Mumij Troļ" un citiem slaveniem mūziķiem.

Interesants ir fakts, ka grupa "Братья Грим" radusies tikai pirms aptuveni gada - 2005.gada pavasarī. Grupai ir divi līderi, kuri tagad jau kļuvuši par zināmākajām skatuves zvaigznēm Krievijā – tie ir rudmatainie dvīņi Borja un Kostja.

"Kusturica" videoklipa prezentācijas pasākumā grupai "Братья Грим" pasniedza arī Zelta disku - tādu mūziķi Krievijā iegūst par 100 tūkstošiem pārdotu disku.

"Latvijā ir liela krievvalodīgo auditorija, un, ņemot vērā tās vēlmes, esam uzaicinājuši Krievijā aktuālo grupu "Братья Грим", jo tā piesaista interesi ar strauji iegūto popularitāti un interesanto mūziku. Turklāt, kā liecina pieredze ar krievu māksliniekiem "Bi-2", šāda līmeņa kaimiņvalsts mūziķi ir iecienīti ne tikai krievu, bet arī latviešu auditorijā," runājot par grupu, piebilst organizators Aigars Krēsla.

"Lai sasniegtu maksimāli kvalitatīvu rezultātu Valmieras rokfestivāla organizēšanā, esam piesaistījuši pieredzējušu profesionāļu komandu – kompānijas "Platforma Records" un "Queen of Stage", kurām ir plašas zināšanas masu pasākumu rīkošanā," informē A.Krēsla, piebilstot, ka ar šim izmaiņām arī saistīta biļešu cenu paaugstināšana.

Tā kā šis ir jau desmitais Valmieras rokfestivāls, tā organizatori šajā un arī turpmākajos festivālos plāno pamainīt festivāla saturu, to veidojot nopietnāku un akcentu liekot uz internacionālu mākslinieku sastāvu.

Atgādinām, ka 10. Valmieras rokfestivāls notiks 3.jūnijā, Valmierā, Pauku priedēs. Festivāla sākums plkst. 17:00.

0 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Szia, meg akartam tudni az árát.

Robertunsab

Hi, roeddwn i eisiau gwybod eich pris.

RobertSax

In Etsy, Shopify Pinterest+SEO + artificial intelligence give high sales results

Evelynfus


ienāktreģistrēties