"Bliez Pa Pirmo" konkursā zināmi jau 6 fināla dalībnieki

Infostudio.lv, 03.05.2009., 08:20

30.aprīlī jauno mūziķu konkursā "Bliez Pa Pirmo" 2.atlases kārtā tika atlasīti nākamie 3 fināla dalībnieki.

"Rock The Nation", Diana Moon un Nauris Rolavs pievienosies 1.atlases kārtas fināla dalībniekiem - Madarai Grēgerei, Sandijai Vīgantei un Elīnai Bucei -, lai 15.augustā kāptu uz Lielās fināla koncerta skatuves!

Vecrīgas klubā "Space Dog" paralēli hokeja spēlei "Latvija pret Šveici" spraigā cīņā sacentās 15 jauno mūziķu konkursa "Bliez Pa Pirmo" dalībnieki. Hokeju fanu līksmie izsaucieni tikai pastiprināja telpā valdošo atmosfēru ar līksmību, degsmi un entuziasmu. Katrs no mūziķiem rādīja savu sagatavoto mūzikas performanci, un, jāteic, mūziķu idejām un pašizpausmei nebija robežu!

Grupa "2tie" apmeklētājiem sniedza Džona Keidža skaņdarbu 4’33" pankroka aranžējumā, bet klausītāji šo performanci uztvēra ar dalītām jūtām, vieni bija sajūsmā, citi – tikai nosmīkņāja un neko neteica.

"Patīkamu pārsteigumu sagādāja grupa Between the Lines," saka žūrijas loceklis, grupas "Ēnas" solists, Lauris Valters, "tā kā grupa piedalījās gan pirmajā, gan otrajā atlases kārtā, tās sniegums 3 nedēļu laikā bija acīmredzami uzlabojies!" Līdz ar to žūrijas locekļu sastāvā notika aktīvas diskusijas par to, kuriem dalībniekiem piešķirt 3.vietu – solistam Naurim Rolavam vai grupai "Between the Lines". L. Valters atzinīgi novērtēja arī grupas "Mismach" puišus, kuri diemžēl nevarēja ierasties pilnā sastāvā, bet divatā spēja radīt skaistu un dvēseliski baudāmu muzikālu priekšnesumu.

1.vietas ieguvējiem grupai "Rock The Nation" uzdodot jautājumu, "Kuri ir Jūsu tiešie konkurenti šajā atlases kārtā?", grupas solists atbildēja: "Mēs visus dalībniekus uzskatām par konkurentiem, katrs no viņiem ir atšķirīgs, katram ir savs mūzikas stils. Vienam žūrijas loceklim var patikt pop mūzika, citam – rock mūzika. Tāpat ir arī ar klausītājiem un atbalstītājiem."

Diemžēl dažādu iemeslu dēļ uz konkursa 2.atlases kārtu neieradās grupa "Debasu Durovys", "Zoltan" un "Water Pearl", konkursa organizatori vēl izvērtēs katru no gadījumiem un sniegs savu lēmumu, vai atļaut šīm grupām uzstāties nākamajā atlases kārtā 28.maijā.
 


3 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
māsa, 03.05.2009. 13:49:40
Komentāra reitings: 1.45

domaaju, ka ne Zoltan, ne Water Pearl, ne Debasu Durovys, skatoties uz koncerta zemo kvalitāti, neskaidrajām vērtēšanas sistēmām un atsevišķu mūzikas stilu, pārstāvju lobēšanu, dalību nemaz neturpinās!

megapele, 03.05.2009. 17:16:45 (ip:91.188.61.225)
Komentāra reitings: 1.45

Ko jau stasta "klauistaji uznema ar dalitam jutam" sanemas publika uztvera ar lielakam ovacijam ka visus parejos kopa tie kas tur nesaprata bija zurija ipasi E.S. Vsp kapec notirk tas kartas ja uzvaretaji jau ta vai ta iz zinami ....
Vaaks pilnigi pretigi lasit sadus raxtus :@

M'asa, 05.05.2009. 15:20:12 (ip:81.198.61.191)
Komentāra reitings: -2.894

Dom'aju ka vertesana ir diezgan objektiva jo biju tur un piekritu tam triniekam kas tika uz finalu.. Par Water perl esu dzirdejusi, ka ta pajukusi Dabasu durys laikam nevar izbraukat shadu gabalu savukart tadam grupa ka Zoltan shaja konkursa tiesham nav ko darit!

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz rakstu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Крайне советую газон мск, их специализация это автополив, качество высочайшее

BernardEnund

All time cool 000*** hc.lv

BJMMbrqKsn

Крайне советую gazon-msk, их направление деятельности это автополив, они знают свое ремесло.

Bernarddyday


ienāktreģistrēties