Bāra "Leningrad" jubilejas torte ar putukrējumu

Ilze Malaševska, 23.03.2009., 19:26

Kafejnīcas "Leningrad" viena gada jubilejas ballīte tika svinēta 21. martā "Latvijas Vēstures Dzelzceļa muzejā". Bija gan torte, gan dziesmas, gan dejas un pārsteigumi.

Dzelzceļa muzejs durvis vēra jau pulksten 17:00, bet pirmie kafejnīcas sveicēji uz skatuves kāpa īsi pēc pulksten 18:00. Lai gan sākotnēji zālē bija tikai pāris desmiti cilvēku, ap pulksten 22:00 to bija krietni vairāk. Pasākuma rīkotāji bija parūpējušies gan par ēdieniem, gan par dzērieniem tiem, kuriem "Dzelzceļa muzeja" vēsajās telpās bija nepieciešamība sasildīties.

Kā pirmie "Leningrad" sveicēji uz skatuves kāpa grupa "9Horizon", kuras sniegumu ar interesi klausījās mūziķis "Goran Gora", kurš pēcāk pats kāpa uz skatuves, lai prezentētu savu jauno muzikālo skanējumu. Pasākuma apmeklētāja "panku panka" Pekša atzinību ieguva grupa "VIPP Basbočka", kuras dalībnieki uz skatuves kāpa, tērpušies liela izmēra autiņbiksēs. Peksim un pankam Viktoram ir cits viedoklis par to, ka grupa "Tumors", spēlēja kā grupa ar kārtas numuru trīs, tiek dēvēta par pankroka mūzikas stila pārstāvjiem: "Tie nav panki un tas, ko viņi spēlē, nav nekāds pankroks." Savukārt, hardcore eksperimentatori, grupa "Kriegopfer" skatuvi atstāja, izkliedzot frāzi: "Pied*āzt AKKA/LAA."

Grupas "Kuchenbeat" spēlētā mūzika neatstāja vienaldzīgu nevienu no apmeklētājiem. Var pat teikt, ka šī grupa bija viena no tām, kura pie skatuves pulcēja plašu klausītāju loku un kura ar dažādajām trompetes skaņām, sniedza pozitīvas emocijas klausītājiem.

Dziesmām dziedāt līdzi jubilejas apmeklētāji sāka, kad uz skatuves kāpa roka veterāni grupa "Linga". Tā it kā nekas nebūtu mainījies, Gvido puiciskā izskatā, tērpies ādas biksēs, izpilda tās dziesmas, kas sen jau daudziem ir zināmas vai vismaz dungojamas līdzi. Dziesma "Krodziņš", kurai dziedāja līdzi vai ikviens no apmeklētājiem, bija grupas "Linga" veltījums kafejnīcai "Leningrad" viena gada dzimšanas dienā.

Savukārt, par spīti žurnāla "Vakara Ziņas" rakstam "Leningrad" jubilejā- nemodīgākās grupas Somijā", tieši somu grupas ir uzskatāmas par lielāko vakara pārsteigumu un putukrējumu uz "Leningrad" jubilejas tortes.

Ekscentriskais sintezatora, basģitāras un bungu trio "Folke Westside" savu skanējumu raksturo kā Nintendo datorspēļu konsoli, kas apvienojusies ar pankroka mūzikas valdzinājumu. Astoņu bitu skaņas elementu izmantotāji savās muzikālajās kompozīcijās, apvienojumā ar ekspresīvu mūzikas izpildījumu un oriģināliem zilas un sarkanas krāsas sporta kostīmiem, piesaistīja pasākuma apmeklētāju uzmanību, ļaujoties trakām dejām skatuves tuvumā. Tieši šī bija viena no grupām, kuras izpildījuma laikā varēja apjaust cik patiesībā ir jubilejas svinību apmeklētāju. "Jā, šie gan bija labi, man patika," pēc grupas "Folke Westside" nospēlēšanas saka Viktorija (21).

Kā žurnālam "Vakara Ziņas" atklāj grupas "Foto" līderis Foto Jervinens, tad "mūsdienās Somijā grūti iedomāties ko vēl nemodīgāku kā dziedāt somiski un spēlēt tā, ka tavai mūzikai nav nekādas saiknes ne ar grupu "HIM", ne "Rasmus." Šīs somu grupas līderis par spīti "nemodīgākās" grupas titulam, uz skatuves kāpa tērpies uzvalkā un izpildīja dziesmas tikai somu valodā. Gan Kārlis (18), gan Mārtiņš (24) grupas "Fotto" mūziku vērtē kā "progresīvu."

"Leningrad" jubilejas svinības beidzās krietni uz rīta pusi, kad sešpadsmit grupu sveicieni uz "Latvijas Vēstures Dzelzceļa muzejā" esošās skatuves bija izskanējuši. Jācer, ka nākamgad būs vēl lielāka torte un vēl vairāk pārsteigumu.
 


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
dana (pokis115@inbox.lv), 30.09.2009. 15:29:51 (ip:81.198.119.189)
Komentāra reitings: 0

laba torte

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz rakstu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
ЗизПорно

Kermit

Theme site super 000*** ru.hc.lv

YquOvPaVkQ

loli frail cp pthc ==> biturl.top/qeAJJf <== ==> rlys.nl/6epap3 <==

Williamspusy


ienāktreģistrēties