Baložu Pilni Pagalmi jauns albums

Jānis Daugavietis, 23.03.2007., 06:55

Pat ja šis pavasaris ir tāds, kurā tu nevienam neesi vajadzīgs, grupa "Baložu Pilni Pagalmi" nāk ar labu vēsti – savu astoto albumu "Esi sveiks".

Tā pirmatskaņojuma svētki notiks 5.aprīlī Mākslas darbinieku namā Rīgā, Vaļņu ielā 9 (ieeja no Zirgu ielas), savukārt veikalos (disku un mp3 lejuplādes) nedēļu vēlāk. Biļetes uz pasākumu par zemāku cenu kā koncerta dienā varēs iegādāties no 26.marta Mākslas darbinieku nama kasē.

Pasākuma viesi būs Amorālā Psihoze, kas ir Latvijā pazīstamās pankgrupas Inokentijs Mārpls līdera Dambja blakusprojekts. A.P. muzicēšanas maniere nemitīgi mainās, un tās repertuārā ir gan dziesmas, gan 50 minūtes garas kompozīcijas, jaunā viļņa skaņdarbi, džezs un noskaņu mūzika.

Šoreiz BPP savas dziesmas iespēlējuši Tautas Mūzikas centra studijā, kas pamatā specializējas tautas un etniskajā mūzikā (tajā ierakstīti, piemēram, Auļi, Vilkači). Runā, tai esot īpaša aura…

Arī strādājot pie šī albūma, BPP aicināja talkā draugus - Dambi (Inokentijs Mārpls), Juri Alksni (ex-Sirke, ex-BPP, ex-Voiceks), Agnesi Strelču, Ilzi Trumpi un Lauru Ziemeli (ex-Sirke), kas līdzīgi kā dažos citos BPP un Māra Šverna soloalbumos ar piedziedājumiem ir piedalījusies vairākās dziesmās. Pašas grupas sastāvs tāds pats, kā nostabilizējies pirms 6 gadiem: Māris Šverns, Jānis Cīrulis, Oskars Burovs, Ģirts Pavēnis un Uldis Gedra.

Romantisko un lirisko varoņu veidolu BPP joprojām saglabā pārliecinoši, kaut arī kopumā albuma noskaņa ir visai dejojama un ar gaišu skatu nākotnē, kas līdz šim grupai nebija īpaši raksturīgi. Tradicionāls ir baložu darbs ierakstot un izdodot mūziku – viņi paši ne tikai sacer un aranžē visas savas dziesmas, bet arī līdzdarbojas ierakstīšanas un apstrādes procesā, veido diska noformējuma dizainu, organizē izdošanu, reklāmu un izplatīšanu. Protams, kopā un sadarbībā ar draugiem – Torni un Radio NABA.

BPP nāk ar 15 jaunām dziesmām, no kurām līdz šim radio skanējušas tikai divas - radiohiti „Melnbaltā” un „Huana brīnums”. Pirmā no tām ir jau droši pieskaitāma „modernai klasikai”, un domājams, ka līdzīgu statusu iegūs vēl dažas šī albuma dziesmas, kā tas allaž bijis ar katru baložu albūmu.

Gatavojies savam mīļākajam pavasara un vasaras albumam!

Diskogrāfija:
Esi sveiks, 2007;
Runā ar mani, 2004;
Jauni iespaidi, 2001;
Zabete baro baložus, 1999;
Vēstules, 1998;
Esi ar mani !, 1996;
Cik dīvaini, 1995;
Skaties !, 1995

www.tornis.lv/bpp  
www.muzika.draugiem.lv/music/balozu_pilni_pagalmi  
www.myspace.com/balozupilnipagalmi  
www.last.fm/music/Balozu+Pilni+Pagalmi


Veikali:
www.tornis.lv/mailorder  
www.doremi.lv  


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
dzēsts lietotājs, 24.03.2007. 09:17:44
Komentāra reitings: 0

gaidu,gaidu,gaidu.......

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
best porn

Ludie

Theme site super 000*** rus.hc.lv

exBwCinKKa

<a href=www.win-rar777.com>best coefficient ever</a>

RichardExips


ienāktreģistrēties