"Backflow" savu albumu prezentēs 11.aprīlī

Grupa "Backflow", 02.04.2008., 20:43

Grupas "Backflow" debijas albuma "Love And Peace" prezentācijas koncerts notiks klubā "Melnā Piektdiena".

Kā īpašie viesi pasākumā piedalīsies DJ Rojas Klāvests, grupas "Soundarcade" un "Screampiece". Tāpat ir sagaidāmi arī daži pārsteigumi, kas iepriekš netiks izpausti.

Gatavojoties šim pasākumam, grupa "Backflow" 11.aprīli vēlas pasludināt par Vislatvijas “mīlestības un miera” dienu. “Tā būs diena, kad kopā pulcēsies rokmūzikas cienītāji un izbaudīs svētkus kopā ar mums. Ir nepieciešama svētku atmosfēra pēc tik pamatīga darba, kāds tika ieguldīts "Love&Peace", un šķiet, ka mīlestība un miers ir tieši tie priekšnosacījumi, kas būtu nepieciešami, lai svētki patiešām izdotos. Nekāda stresa, tikai mūzikGrupa "Backflow"a un cilvēki, gluži kā hipiju ērā. Domājam, ka tieši tādā gaisotnē mēs varētu sagaidīt arī "kosmonautikas dienu" - uzreiz pēc pusnakts, traucoties pa kādu no roka visuma orbītām", stāstā "Backflow".

Prezentācijas laikā būs lieliska iespēja iegādāties grupas debijas albumu. Atgādinām, ka "Love And Peace" pamatā tiks izdots digitāli tikai ar nelielu CD tirāžu, kas veikalos un citās ierakstu tirdzniecības vietās nebūs pieejams. Vēlāk gan visi interesenti to varēs iegādāties "Backflow" mājas lapā vai arī grupas koncertos.

Nezinātājiem darām zināmu, ka klubs "Melnā Piektdiena" atrodas bijušās rūpnīcas "Sarkanā zvaigzne" teritorijā pie VEF tilta. Precīzāka informācija par kluba atrašanās vietu ir atrodama kluba mājas lapā.

Koncerta sākums ir paredzēts pulksten 21, ieeja būs jau no pulksten 20. Biļetes cena uz pasākumu ir tikai 5ls, ar lidoņiem (flaieriem) 4ls. Lidoņus jau drīzumā varēs izdrukāt grupas "Backflow"un kluba "Melnā Piektdiena" mājas lapās.

Aicinām visus, kas vēlas nākt uz grupas "Backflow" debijas albuma "Love And Peace" prezentāciju, un tiekamies 11.aprīlī klubā "Melnā Piektdiena".

"Love And Peace" ieraksts tika uzsākts pagājušā gada novembrī un pabeigts šā gada februārī "Hodila Records" studijā Valmierā, sadarbojoties ar hardcore scēnā pazīstamo Lomiku.

5 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
korner, 03.04.2008. 04:08:21
Komentāra reitings: -1.444

Pļekas un nekas vairāk :D nepadevusies grupa.

austrinjsh, 03.04.2008. 07:09:53
Komentāra reitings: 0.034

Nepiekrītu. Grupa ir vairāk kā padevusies. Esi bijis kādā live koncertā?

korner, 03.04.2008. 17:54:17
Komentāra reitings: 0

1. Nē nēsmu
2. Galīgi tas neinteresē
3. Viņi ir dir*ā līdēji
4.Par gaumi utt. nestrīdās, katrs izsaka savu viedokli un manējais ir tikai pret viņiem negatīvais :D

sailenos, 07.04.2008. 09:25:10
Komentāra reitings: 0

man po,backflowi,es uz saundarcade un viss,vinju jaunais materials ir laps un man nepietika ar vienu reizi gribas vel reiz dzirdet vinjus dzivja...
korner,vinji tev dibenā meģināja ielīst?XD

korner, 07.04.2008. 11:08:16
Komentāra reitings: 0

Aha mēģināja gan :D nelieši tādi :D

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
cp lolita ==> eit.tw/04G9JV <== ==> biturl.top/RJFrma <==

Georgeadash

Theme site super 000*** ru.hc.lv

vYmTuSZcfF

Theme site super 000*** hc.lv

eEkDiWrBhz


ienāktreģistrēties