"Astro’n’out" debijas albuma prezentācija

Ilze Ievinja, 23.11.2006., 09:15

2.decembrī "Sapņu fabrikā" grupa "Astro’n’out" aicina klausītājus uz savu līdz šim lielāko koncertu. Tam top īpašs skatuves noformējums, turklāt koncerta atmosfēru kuplinās arī vairāku viesmākslinieku uzstāšanās.

Grupa „Astro’n’out” plašākai publikai pirmo reizi sniegs šādu īpašu koncertu, kurā prezentēs nupat iznākušo debijas albumu „Kuš Kuš”. Koncertā klausītāji varēs izbaudīt albuma dziesmas ierastā un neierastā skanējumā, klausoties arī tādus iemīļotus singlus kā „Daļa Rīgas”, „Tanki” un „Nē Gravitātei”. Grupa "Astro'n'out"

„Šis koncerts ir nākamais gada nozīmīgākais notikums pēc albuma iznākšanas,” atzīst grupas „Astro’n’out” mūziķi. „Astro’n’out” priecājas, ka koncertā viņus atbalstīs draugi — igauņu grupa „Under Marie”, kura spēj suģestēt ar savu skanējumu un sieviešu vokālu. Kā arī mākslinieks Goran Gora, ar kuru „Astro’n’out” pirmo reizi uzstāsies kopā uz vienas skatuves, lai arī mūziķi viens otra muzikālajām gaitām sekojuši līdzi jau sen.

„Koncerta atmosfēra būs astronautiska, ko radīs oriģinālais skatuves noformējums, gaismu spēles, vīdžeja sniegums un video projekcijas,” atklāj „Astro’n’out” mūziķi. Pirmo reizi „Astro’n’out” dziesmu skanējumu koncertā kuplinās Štrausa stīgu kvarteta uzstāšanās. „Albuma tapšanas laikā, ierakstot dziesmu „Mās’” ar stīgu kvartetu, dziesmas skanējums bija tik atšķirīgs, ka bijām ļoti pārsteigti. Mūsuprāt, skanējums koncertā šādā versijā ir neparasti skaists, un ceram, ka tas radīs pacilājošu noskaņu,” atklāj grupas soliste Māra Upmane.

Grupa „Astro’n’out” sadarbībā ar jauniešu organizāciju “Avantis” nupat izdeva savu pirmo albumu „Kuš Kuš”, kurā iekļautas 13 dziesmas, kas tapušas vairāk kā trīs gadu laikā. Albums ir visai melanholisks un stāsta par lietām, kas iedvesmo — par Rīgu, par lidojuma sajūtu un vēlēšanos atrauties no zemes, kā arī iekšējām pārdomām, kas raisās, vērtējot apkārtējo pasauli.

Biļetes uz 2.decembra koncertu var iegādāties visās „Biļešu paradīzes” kasēs. Tuvojoties koncertam biļešu cenas pieaugs. Koncertu organizē: „Prodaktiv” un „Avantis”.

Atbalstītāji: Latvijas Gaisa Satiksme, Republika.lv, Radio SWH, muzika.draugiem.lv, Latvijas Mūzikas Kanāls, Market Media, Zoom, Rīgas Laiks, Diena, JCDecaux, TVNet.


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
deni2s, 23.11.2006. 19:58:14
Komentāra reitings: 0

Ja nemaldos, es Goranu un Astronautu vokālisti jau pusgadu atpakaļ manīju kopā draudzīgi tipinām pa Vecrīgu.

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Top Sites for article Post theheraldnewstoday.com theindependentnewstoday.com theirishtimesnewstoday.com theirishtimestoday.com themetronewstoday.com themirrornewstoday.com Dont hasiate to contact us

Jeremysiz

Крайне советую газон мск, их специализация это автополив, качество высочайшее

BernardEnund

All time cool 000*** hc.lv

BJMMbrqKsn


ienāktreģistrēties